Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A BarberShopba csak melegek...

A BarberShopba csak melegek járnak? Vagy miért nem mehetnek be nők?

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Férfiaknak való borbély & férfi fodrász, nem értem mit keresne ott egy nő. Azt se értem, mi köze ennek a melegekhez.
2020. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az embereknek két csoportja létezik, a melegek és a nők? Vagy mégis mi akart lenni a logika a kérdésed mögött?
2020. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak férfiak mehetnek és ez volt fura. Valami oka van hogy nincs szükségük női vendégekre.
2020. júl. 31. 15:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen szükségről nincs szó. A barber férfi hajra ill. arcszőrzetre specializálódott fodrász. Mit keresne ott egy nő?
2020. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem értem. Sok helyen van "női fodrász", akkor oda csak leszbikusok járnak? Vagy mi?

Az ott dolgozók valószínűleg inkább a férfi hajhoz (és arcszőrzethez) értenek, arra "szakosodtak", nyilván férfi vendégeket fogadnak.

2020. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
az a kevés nő akinek szakálla van, és van elég pénze arra hogy mással igazíttassa, nem teszi ki túl nagy százalékát Mo női lakosságának. ők meg gondolom inkább női fodrászhoz mennek a hajukkal. lehet ezért tűnik úgy hogy csak férfiak járnak oda (akiknek ugye sokkal nagyobb valószínűséggel van arcszőrzetük)
2020. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

A kedvenc kocsmámmal szemben van egy BarberShop, nagyon vicces arcok járnak oda nagyrészt. Nem melegek, inkább ilyen újgazdag budai metroszexuális hipster-félék akik képesek sokkal több pénzt kiadni egy hajvágásért, csak mert Barbernek hívják a fodrászt.

Eleinte csak férfi fodrászaik voltak, de legutóbb egy nőt is láttam, úgyhogy bemenni éppen bemehetnek a nők is, max nem vágnak nekik hajat.

2020. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért járnak férfiak, mert az ottani fodrászok férfi hajra szakosodtak és szakállat is nyírnak.

A nőknek viszonylag ritkán van szakálla és rengeteg női fodrászat is van, nem értem, hogy miért fáj neked a férfi fodrászat létezése 🙄

2020. júl. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Mondjuk amilyen hajakat vágnak, kinézem, hogy melegek!
2023. ápr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Erre a kérdésre én is szeretném tudni a választ, ugyanis ma a várandós lányom elkísérte a párját a budakalászi Auchanban lévő barber shopba és kerekedett is egy kis incidens, mert a "kedves" kolléga olyan arrogáns volt, hogy konkrétan nekem is megfordult a fejemben, hogy talán meleg? A bejárat mellett állt a lányom, mire a figura megkérdezte tőle, hogy "te most itt fogsz állni?" "Ne állj itt, zavar! Alapból nem tartózkodhat bent nő!" A lányom kiment, megállt az üzlet előtt, erre a fickó: "már mindegy, ülj le, csak ne állj itt!"

Szóval, véleményem szerint ez nettó diszkrimináció, ráadásul bunkó stílusban előadva!

Szerencséje van a kispöcsnek, hogy nem voltam ott, biztos, bevertem volna az arcát!

márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!