Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes sötétbarna hajamat...

Természetes sötétbarna hajamat ha befestem vilagosbarna vagy sötétszőke hajfestékkel, világosítani fog a hajamon? Illetve lesz vöröses árnyalat benne? (Menj fodrászhoz, otthon ne kísérletezz válaszokat köszi, nem kérek)

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem, a festék nem világosít
2020. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog világosodni. Maximum ha világos szőke hajfestékkel kezded el festeni rendszeresen, elsőnek lehet, hogy még azt is le dobja, vagy fos színű lesz, majd szépen fokozatosan világosodik, ahogy fested, pár alkalom után kapsz egy rókavörös szőke színt.

Ezért csinálják szőkítő porral, hogy a lehető legtöbb pigmentet le lehessen szívni, a rezes színt meg kiütni hamvasítással.

Meg tudod magadnak csinálni a szivatást, de valószínű foltos lesz.

Ha fodrász csinálja akkor nem lesz foltos, de a hajad tönkre megy így is, úgy is.

Ezért szokták sávos melírral világosítani a tincseket, mert úgy az összhatás picivel világosabb, majd vissza mész és így tovább.

Cserébe egy-másfél hónap alatt szőke leszel, durvább roncsolódás nélkül.

Én ajánlom, mert sokat szenvedtem vele és ez bevált.

2020. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

11-es szoke ment bayalage-techinakaval a hajamra, ami eredetileg hatul melybarna, elol vilagosabb. Vastagszalu hajam van, ami raadasul derekig er er, hatul hullamos, elol sima. Eredmeny: gyonyoru lett. Elol, ahol eredetileg is vilagosabb, egysegesebben lett sotet mezszoke, ami egyelore fura, szoknom kell, es hamvasitanom. De az osszkep rendben van, nem narancssarga, nem rokavoros.

Hatrany: nyilvan szarazabb a hajam, de mert menetelesen vagom, a hossza kb akkor is marad, ha par centivel itt-ott meg kell kurtitani.


NEM rabeszelni akarok senkit az otthoni szokitesre, mert lehet randa, en is voltam mar narancssarga....

Kb egymillio youtube tutorial utan mertem belevagni.

Sok sikert.

2020. aug. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jahh, a hajam vége, tehat az utolso 20-25 centi még tartalmazott festeket, mert kb 2 eve raktam rá egy kozepbarna arnyalatot. Azt egy eve szivtam le amennyire fokozatosan csak tudtam, erre valo festek eltuntetovel (nem tudom pontosan, mi a neve magyarul).

A hajam veget nehezebben is szivta le a festek, de erre szamitottam, ennek megfeleloen bayalage-oztam.

Legyel korultekinto, kerdezo, es szerintem ne egyszerre fesd be, hanem valamilyen melirtechnikaval, a bayalage nekem konnyu volt, tupirozos modszerrel. 3-as voltam.

2020. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!