Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes az epilálással próbálk...

Érdemes az epilálással próbálkoznom így?

Figyelt kérdés

Eddig mindig borotvát használtam, így igencsak erős szőröm van mindenhol. Most nemrég vettem egy Philips epilátort, azt olvastam, hogy azok jó minőségűek. A lábamon egész jól elviseltem, meg is csináltam az egészet, a piros pöttyök fél nap alatt eltűntek.

Hónalj és intim területeken is megpróbáltam, de elviselhetetlenül fájt. Azokon a kis részeken is piros pöttyös maradt, azoknak kellett egy egész nap, mire eltűntek.

Érdemes próbálkoznom vele, vagy ez azt jelenti, hogy a bőröm nem fogja bírni soha?

Úgy hallottam, hogy ha többször használom, gyengébb lesz a szőr, és szokni is fogom, így nem fog annyira fájni.

Van valami praktika, amivel túleshetek a nehezén, vagy ne is próbálkozzak?


2020. aug. 1. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sokáig Philipps epillatorom volt és tényleg jók. Nekem tartott a bőrömön mindenhol kb egy napig hogy elmúljonak a pöttyök. Az igaz, hogy gyengébbek és vékonyabbak lesznek a szőrös és egy idő után ritkábban is, de az azért elég hosszú idő. Én pl elég szőrös vagyok ill voltam. Az epilalas után elkezdtem lézeres szortelenitot használni ha ez nálad is megoldható inkább tedd azt mert én pár használt után láttam már a változást, nem úgy mint az epillátornál.
2020. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megszokod, fújd át fertőtlenítővel mindig az epilatort használat előtt után is. Illetve a bőröd is fertőtlenítsd, én pl hyperolt vagy teafaolajos vizet használok a bőrömre előtte utánna.

Ha nem felejtem el fürdéskor előtte kicsit le is radírozom a bőröm.

Így nem annyira pöttyösödik ki, sőt hiphop eltűnik.

2020. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Előtte bekenni, azt értem, de úgy hallottam, hogy utána nem érdemes semmivel egy darabig. Vagy attól függ, mivel akarom?

Van sok aloeverám, az segíthet esetleg? Az elég sok

mindenre jó. :)

2020. aug. 1. 22:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Kenni utána semmivel, de a fertőtlenítés az jó neki. :)

Aloe verat még nem próbáltam rá. :) max kis bőrfelületen próbáld ki. Meg persze a többit is úgy érdemes, pl teafa olajat se bírja mindenki.

2020. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!