Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki már használta az új...

Aki már használta az új technológiás,villanófényes szőrtelenítő gépeket,mennyire vált be? Nekem speciel erősebb szőrzetem van,ezért csak a gyanta vált be hosszútávon,ezért gondolkodom,hogy veszek egy ilyet.

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem. Látom már a változást.

De azt tudni kell, hogy ezeket szőrtelenített felületen lehet használni. Úgyhogy egy ideig ugyanúgy kell szőrteleníteni, mint eddig is. Valamint az első 6 alkalmat 2 hetente kell csinálni, és nekem akkor az borotvás időszak volt. Utána más havi 1x kell.

2020. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is bevált, nekem az első szériás philips lumea van. Ahogy az első is írja, ugyanúgy használat előtt borotvalni kell magad.

Én már csak fél évente egyszer használom, max kétszer, tényleg szuper.

Van neten hasznalati útmutatója, szerintem olvasd el, hogy neked passzolna e a bőrödhoz és szőr típushoz. Tesomnak pl nem volt jó, neki világos a bőre viszont a szőr is valahol a szőke-világos barna között van, neki más típusú ipl kellett. (silknglide infinity)

2020. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!