Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevált szőrtelenítő krém?

Bevált szőrtelenítő krém?

Figyelt kérdés
Egyszer használtam csak szőrtelenítőkrémet és félig bevált, félig nem. Csak foltokban szedte le a szőrt, viszont nagyon szép volt utána a bőröm, se pattanás, se seb, se pirosság, se semmi. Ha találnék egy olyat, ami tényleg le is szedi, akkor tuti ezt használnám. Egy Veet krémet használtam (valami érzékeny bőrre való szőlőmagolajos). Van-e jobb?
2020. aug. 2. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

A Veet a legjobb krém, esetleg még a Pilca is jó, a többi nem.

Másrészt ha erösebb szöröd van, az eleinte maradhat foltos, de rendszeres használat után mindenhol lejön.

2020. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé erős szőröm van, de szépen lehozza. Mondjuk picit tovább hagyom rajta, mint ami rá van írva, így az egészet leszedi. Nekem is Veet van. Én alapból nem használok krémet, borotválni szoktam, de egy rokontól kaptam egy kartonnal.
2020. aug. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!