Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Srácok, lányok! Tényleg...

Srácok, lányok! Tényleg nagyon gáz, ha 24 éves férfiként nem borotválom a hónaljam és ujjatlant is hordok?

Figyelt kérdés

A minap nem volt ülőhely a buszon, ujjatlanban voltam és fogódzkodás közben látszott, hogy full szőrös a hónaljam. Közben két kb. 18 év körüli srác arról sugdolózótt, hogy milyen már, hogy nem csupasz a hónaljam, pláne, hogy atlétában vagyok.


Tényleg ennyire gáz, hogy nem szőrtelenítek? Magas, sportos, izmos srác vagyok, a kinézetemre nem mondhatnának rosszat mégis a hónaljamat gusztustalannak tartották.



2020. aug. 3. 17:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, gáz.
Dehogy gáz.
Nyírd rövidre.
98 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%
Rosszul vagyok, ahogy elkepzelem
2020. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj,nekik nem tetszett,a mostani divat szerint a preferált a borotvált test,viszont ha neked jobban tetszik meghagyva akkor ne vágd le. Úgy hordd ahogy neked terszik.
2020. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Az sem gáz, ha valaki borotválja. Nekem pl. teljesen mindegy, hogy egy pasinak borotvált e a hónalja vagy nem.
2020. aug. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semmi köze hozzá
2020. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
30%
hát elég undi
2020. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%

Nőként egyáltalán nem tartom gáznak.

Ha valami nem tetszik, az az, amikor valaki büdös, "hónaljszagú", de ez nem attól függ, hogy ki vagy e ott borotválva vagy sem. Szőrösen is lehetsz tiszta, ápolt és borotváltan is lehet valaki büdös...

2020. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%

"Közben két kb. 18 év körüli srác"


Itt a lényeg. Még ott a tojáshéj a valagukon, de ők már úgy érzik, divatdiktátorok. Pedig a többség nem csupasz, ez legfeljebb a modellvilágra igaz, nem az átlagemberre.


Szerintem sokkal gázabb, ha valaki nem mos fogat vagy zárt térbe befingik pl.

2020. aug. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Nőként en úgy vagyok vele h legalább lenyírva legyen, ha már borotválva nem, de egyenfuggo
2020. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem divat kerdese. Budos is.
2020. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem igénytelenség, ha dzsumbuj, legalább rövidre legyen már levágva.
2020. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!