Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy legyen még hullámosabb a...

Hogy legyen még hullámosabb a hajam? Kinek mi a módszere az "oroszlán sörény" ellen? 19/L

Figyelt kérdés
Hullámos hajam van, viszont pár nap múlva már alig van benne hullám. Ha pedig hajszárítozóm olyan,mint ha megrázott volna az áram. Hajmosás után mit kéne a hajamra tenni,hogy (ápoltnak tűnve)nagyon hullámos legyen (ne pedig "oroszlános") és hogy sokáig "bírja".

2020. aug. 5. 02:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit ilyen a genrtikád
2020. aug. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Genetikád*
2020. aug. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pont ilyen a hajam csak annyi az ellentéte hogy nekem mindig göndör . A fodrászom ezt ajánlotta göndör hajra és göndör haj megtartására: Nelly 2-fáziusú instant kondicícionáló hajspray Zöld te kivonattal . Ami egyben ápolja is!

Vagy azt hiszem még az OSISnak van göndör hajra krém is azt csak hajmosás után kell bekenyni és tartósabb lesz. Mindkét termék fodrászkellékesbe megtalálható.

2020. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kondícionáló. Sorry a billenytűzet.
2020. aug. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne szárítsd hajszárítóval, max. diffúzióssal.
2020. aug. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy nem fésülöd szárazon, csakis hajmosás alatt, balzsamozáskor, és lehetőleg magától száradjon meg.
2020. aug. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miután megmostam a hajam, NEM fésülöm, hanem hagyom, hogy a kis fürtök maradjanak egyben. A teteje, a választék az egyetlen, amit ilyenkor óvatosan meg szoktam igazítani. Hajszárítót sem használok, hagyom, hogy a kis különálló szekciók magukról száradjanak meg, és így szinte olyan, mintha fodrász csinálta volna,
2020. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána a Curly Girl Method-nak. Hullámos hajjal is csodát tesz!
2020. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!