Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyesmire van lehetőség? Hol?...

Ilyesmire van lehetőség? Hol? (elfogulatlan szakemberrel, aki nem csak egy bizonyos márkát tukmálna rám)

Figyelt kérdés

Szeretném, ha valaki megnézné az arcbőröm, és elmondaná, hogy milyen termékeket, termékcsaládokat kéne használnom, hogy szép, egészséges legyen. Mert pl a Douglasban mindig mindenből a legdrágábbat akarják rám sózni, mintha nem is hallanák, amit mondok. Hogy a Clinique tisztítóját már próbáltam és tiszta mitesszer lettem tőle, teszem azt. De újra és újra mondta, hogy azt próbáljam ki, mert igenis jó.

A kozmetikusom Ilcsi termékekkel dolgozik, ő azokat ajánlja agyba-főbe.


Szóval olyan kéne, aki így egy komplett rutint összeállítana, de "függetlenként". Én sem a drogériás vonalon gondolkozok, most sem azt használom, de tudom, hogy (a fenti példánál maradva) hiába drága és jó márka a Clinique, vannak nem kimagaslóan jó termékeik. Én pedig úgy vagyok vele, hogyha kifizetek 13-15 ezret egy arckrémért, akkor az igenis legyen 5 csillagos.


2020. aug. 5. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg bőrgyógyász? Nem tudom probaltad-e már, lehet egy mezei patikában kapható Kremben lesz a megoldás.
2020. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Az etrenden valtoztass. Gyonyoru a borom a dietas etrendtol. De soha nem eszem semmi mast. Mindent nyersen. Csak zoldseg,gyumolcs,hal,tojas,magok. Keves joghurt. Nem vagyok sovany. Normal bmi indexem van es sokat sportolok. Sot sokkal erosebb vagyok,mint az atlag nok.


Illetve sportolni kell a szabad tiszta levegon a szep borert.


Soha nem iszom alkoholt es semmit az asvanyvizen kivul.


Borgyogyasz nem tud mit kezdeni azzal,h mergeket viszel be a gyorskajaval alkohollal stb.

2020. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van 2es, nincs aranyközépút az között amit te csinálsz és a gyorskaja-alkohol között!

Magadat úgy teszed tonkre ahogy akarod, de felelőtlenség másokat is erre buzdítani.

Az étkezés valóban fontos, az egészséges étkezés akiben minden tápanyag megtalálható.

2020. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ivey rocher
2020. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ives rocher
2020. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek, sosem tudnék csak nyers dolgokat enni. Imádom a különböző szószos tésztákat, kézműves hamburgereket, olasz fagylaltokat és édességeket. Sokan mondják a családban, hogy kinézetre skandináv típus vagyok, de úgy eszek, akár egy olasz. De ezekkel kapcsolatban próbálom tartani a mértéket, tehát mondjuk heti 1-2-szer eszem ilyesmit, amúgy csirkemell, lazac, saláta a menü, vagy valami vega cucc (pl rizottó).


Nem problémás a bőröm amúgy, nincsenek hatalmas pattanásaim, de szeretnék egy jól működő rutint, ami kicsit "kordában tartja a bőröm", tehát mindig pihepuha, nem húzódik stb.


Az Yves Rochert nem szeretem (kivéve a tusfürdőiket). Számomra a legtöbb termékük szemét kategória. :( Meg gondolom ott is hiába néznék meg a bőröm, arcom, senki nem fog Clinique, NIOD vagy egyéb terméket ajánlani, hiszen pont az az ilyen boltokon belüli bőrdiagnosztikák lényege, hogy utána a saját termékeik közül állítsak össze magamnak egy csomagot.

2020. aug. 5. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha Budapesti vagy, akkor a Skinsmartot ajánlom. Tudatos bőrápolással foglalkozó webshop, mindenki aki ott dolgozik tényleg érti a dolgát. Emailben is szívesen segítenek, van rutinvarázslójuk a honlapjukon is, de egy showroomjuk is, ahova be lehet jelentkezni tanácsadásra. Nekem konkrétan az ő tanácsaik hozták rendbe a bőrömet, amivel több mint 10 éven át szenvedtem.

Van youtube csatornájuk is, ott is nagyon hasznos tartalmakat tesznek közzé, érdemes ott is körülnézned. :)

[link]

2020. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!