Kérdezi kérdése:

Szoli véleményeket?

Figyelt kérdés

Halihooo, nqgyon kezdő szolis vagyok ezért egy kis tanácsot szeretnék, a kolibri sun szoláriumba járok, ahol ergoline gépek vannak és coffe love gold csővek, eddig 2x voltam 5percre, használok szoli előtti krémet, elég fehér börű vqgyok sajnos. Szóval, muszáj egy kis színt magamra kapnom. A kérdésem az lenne, hogy kb. mikorra fog látszani, vagyis kezdek el barnulni? Valamint jó ez a szoli ahova járok? Véleményeket néztem és egész jó értékeléseket kapott. Azért döntöttem így, ráadásul elég közel is van. 😊

Köszi, ha válaszolsz! 😀



2020. aug. 9. 15:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Valamint, azt látom most, hogy egy két helyen szinte semmi változás, pl a karomon, van olyan hely ahol meg se fogott, fekvőbe szoktam menni. Lehet az álló hatásosabb? Nem akarok foltosan barnulni 😔
2020. aug. 9. 15:45
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az ergoline gépek jók és a coffe love csöveket én is kedvelem, engem nem éget úgy meg, mint a csoki cső.

2x 5 perc az még nagyon kevés, jól teszed, hogy fokozatosan barnulsz, csak világos bőrnél a legkevesebb perccel kell kezdeni így töb idő, mire látszódni fog a szín.

Nálam 9-12 percnél szokott elkezdeni látszani, amúgy 6-al szoktam kezdeni.

Nem leszel foltos ne aggódj, csak van ahol érzékenyebb a bőröd gondolom, ott lehet, hogy hajlamosabb megégni.

Meg ahol vékonyabb a bőröd, ott halványabban is barnulsz, nekem pl az arcom sosem annyira barna mint a hasam. De ez nem a szoli hibája, hanem ilyen a bőröd.

2020. aug. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%
Èn nem èrtem mièrt kell nyáron szoliba járni mikor itt van a nap a jó idő teljesen ingyen ès tulajdonkèppen ugyan azt a hatást èred el?
2020. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam! Azért járok szol iba mert a napon megégek, egy két helyen és annyi, nem barnulok le. Sajnos.
2020. aug. 10. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!