Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Friss elrontott balayage...

Friss elrontott balayage hajra lehet színezőt rakni másnap?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam fodrásznál és elrontották a balayageot és amellett hogy ronda sárga lett( szívás után nem festette be) még van egy ronda erős csík is benne, Schwarzkopf Palette Color Shampoo hajfesték 321 középszőke hajszínezővel akarnám befesteni, mert jókat olvastam róla és azért ilyen világosabbat, mert elvileg kicsit sötétebb lesz mint a dobozán, nekem meg világosbarna hajam van.

Fel kenhetem? vagy letörne a hajam? vagy zöld lenne?



2020. aug. 14. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Én a helyedben másik (hozzáértő) fodrászhoz mennék inkább. Ha te kezded festegetni, esélyes, hogy még rosszabb lesz az eredmény.
2020. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Ne fesd be, elrontanád. Keress egy jó fodrászt és kérj időpontot.
2020. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Most dobtam ki az ablakon 10 000 ft-ot én még egy fodrászban nem bízom meg. Illetve ha olyan helyen csináltatom meg akkor már 30 000ft is lehet, na annyit azért nem.

Ezért gondoltam a hajszínezőt mert ha rossz is akkor elvileg ki lehet mosni.

2020. aug. 14. 13:48
 4/14 anonim ***** válasza:
A hajszínezőt nem lehet kimosni... De lelked rajta, a te hajad.
2020. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A hajszínezőt átmeneti időszaknak gondoltam, mert friss szívás után várni kell a festéssel, de van olyan színező ami ammóniamentes meg tök jó elvileg és azzal gondoltam befesteni a szőke részt, aztán majd idővel 1 hónap múlva mondjuk egy rendes helyen befestetni igazi festékkel
2020. aug. 14. 13:50
 6/14 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet kimosni? ez a lényege hogy ilyen 24 mosás után kikopik
2020. aug. 14. 13:51
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha sajnálsz érte 30 ezret minek csináltattál egyáltalán balayage festést? 10 ezer Ft-ért még jó hogy el rontották.

24 ezer Ft-ért csinálták az enyémet és már 8 hónapja nem volt feste, mivel a balayage festést nem kell havonta festeni. Ha évente csak kétszer festenéd be még akkor is megérné azt a 30 ezret. De te hajad, úgy rontod el ahogy akarod.

2020. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem jártam előtte nagyon fodrászhoz, nem tudtam az árakat nagyon meg hogy ennyire nehéz lenne ez a technika
2020. aug. 14. 13:57
 9/14 A kérdező kommentje:
De ami megtörtént már megtörtént, most próbálom a lehető legolcsóbban a legjobbat kihozni, ehhez kértem segítséget, nem kell mégjobban felidegesíteni. Szerintetek én milyen idegállapotban vagyok jelenleg? nem kell a papolás. Azt kérdeztem hogy kenhetek e rá színezőt vagy nem mert letörik tőle a hajam.
2020. aug. 14. 13:59
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, a 10.000,- Ft az nagyon olcsó, gyanúsnak kellett volna lennie.


Vagy ne akarj balayage-t, vagy első festésre mindenképp szánd rá azt a kb. 30.000,- Ft-ot. Utána már a frissítések tényleg csak 10 körül lesznek.

2020. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!