Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontottam a hajamat, mit...

Elrontottam a hajamat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval a szőkés barna hajamat már egy ideje festetem vörösre és úgy gondoltam most kipróbálok valami bolti festéket itthon. Olyan tartós színezőt vettem, ami elvileg 24 hajmosásig tart. Egy világosabb vörös árnyalatot választottam de borzasztóan fogta be a hajamat és az egyik fele lila a másik pedig sötétbarna lett.. Valami tipp esetleg hogy hogy koptassam ki hamar vagy mit csináljak vele? :(

2020. aug. 16. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha ez megvígasztal, igen egyedi és vagány lehetsz így! <3
2020. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
33%
Azt hiszem, ha ecetet raksz a hajadra, akkor kijön a festék, barátnőm azt csinálta és bejött. De amúgy, ha 24 óráig tart, akkor csak mosd meg, vagy ha egyszeri alkalomma nem jön ki, akkor mosd meg mégegyszer.
2020. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szia, én sokat kísérleteztem már a hajammal, nekem a színezőt durva samponnal sikerült koptatni. Vegyél valami korpásodás/zsírosodás elleni head&shoulders sampont és most meg 2-3 soron minden másnap... szárítani fog, de koptatja.

Van még a c-vitaminos pakolás, az a rendes hajfestéket koptatja nagyon, talán segít. Vehetsz aszkorbinsav port patikában, az tömény c-vitamin, bele kell keverni samponba, és vizes hajon felhabosítani és állni hagyni kb 20 percig vagy ameddig bírod, meg is ismételheted. Ez is szárít.

2020. aug. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Huh én is 24 mosásig tartó színezőt használtam még április közepén, lila árnyalatban a különböző szőkés árnyalatú hajamra. Nem jött ki még, pedig már túl vagyok 24 hajmosáson. Rengeteget kopott, most barnás-vöröses a hajam, főleg fényben, és vagy 3 centis lenövésem van...
2020. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Köszönöm szépen a válaszokat! Már nem aktuális, megoldottuk! De azért mégegyszer köszönöm!
2020. aug. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogyan sikerült megoldani?
2020. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem még sajnos sehogy de engem is érdekelne😂
2020. aug. 18. 00:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Nullásgép.
2020. aug. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!