Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mekkorára vágassam a hajam...

Mekkorára vágassam a hajam ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Nagyon meg van törve a hajam, derékig ér és rászántam magam arra, hogy levágassam. Körülbelül a vállam alá kellene levágni, hogy szép egészséges legyen, viszont az nekem borzasztóan áll és nem is érezném jól magam. Inkább vágassam kicsit hosszabbra, de marad benne törés, bár jobb lenne, mint a mostani helyzet, vagy szabaduljak meg az egésztől és majd visszanő? Sajnos nagyon nehezen és lassan nő a hajam :(

2020. aug. 21. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Én levágatnám addig, ameddig egészséges, utána pedig rászoknék a 3-4 havi fodrászlátogatásra. Ha a vége rendszeresen van vágva, gyorsabban fog nőni valószínűleg és nem lesz az sem, hogy a fele eltörik és csapathatod le, ha rendbe akarod szedni.
2020. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Tarkopaszra.
2020. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is levágatnám az egészséges részig. Szerintem azért lényeges, hogy semmiképpen se törjön tovább.
2020. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!