Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak is nagyon bejött a CD...

Másnak is nagyon bejött a CD golyós dezodor? (többi lent)

Figyelt kérdés

Iskolába vettük tavaly ezt a dezodort, pontosabban a gránátalmásat. Az illata isteni volt, erős, de mégsem fullasztó. Tesi után órákkal és éreztem magamon az illatot. Illetve kipróbáltam minimum 20 féle másik fújós dezodort/golyósat, és ez volt az egyetlen, ami a kemény tesik közben sem izzaztott le teljesen. Persze izzadtam, de nem ömlött a hónaljamról a víz, mint más termékeknél.

Ma gondoltam rákeresek krémmánián, hogy miket írnak róla, és kicsit elkeserestem. Tudom, hogy mások vagyunk, a bőrünk nem egyforma, de azért a kommentelők nagy százaléka 3 csallagot adott csak rá. Kis keresgélésem közben egy olyan embert sem találtam, aki csodaszerként tekint rá, mint én (természetesen, ha tovább nézelődtem volna, találtam volna 4-5 csillagos hozzászólásokat).

Ti mennyire szeretitek? Nektek bevállt? Mintha csak nekem lenne ez a number one.

Tudom a kérdésemnek szinte semmi célja, viszont most már érdekel, hogy rajtam kívül kinek jött be ez a termék.

+nektek mi a kedvencetek? Nektek van olyan, amit annyira „istenítetek", mint én ezt a gránátalmásat?



2020. aug. 23. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Kicsit off lesz a válaszom, de én azért nem ezt a márkát vettem, mert az összetevői annyira nem voltak szimpatikusak. Az szuper, hogy legalább alumínium nincs benne, de így is lehetne javítani rajta.


Most egy horvát terméket használok, aminek csodálatos az INCI-je, az illata, és úgy minden.


A krémmánián azért pontozzák le szinte az összes létező AL-mentes dezodort, mert... buták. Bocsánat, de nem tudok erre mit mondani, az a baj, hogy egy totál téves koncepciójuk van az embereknek az "izzadásgátlás" fogalmáról. Nincs ilyen, hogy valami meggátolja az izzadást, és nem is szabad, hogy egy termék ezt tegye, mert az izzadás egy természetes dolog, és nagyon káros lenne mindenféle vegyi anyaggal beavatkozni ebbe a folyamatba. Szóval eleve hülye elvárásokkal veszik meg a nők a dezodort, hogy akkor majd egyáltalán nem fognak izzadni... te jó ég. Eleve nem csak a hónaljunkból izzadunk, tehát ennyi erővel kenjék be a termékkel az egész bőrfelületüket...


Nem maga az izzadság az, amitől büdösek leszünk, mivel annak (sós víz) alapból nincsen szaga.


Én alapból lepontozni csak azt a dezodort szoktam, aminek vagy ronda az INCI-je (mondjuk kezdjük azzal, hogy alumínium vagy akrilát van benne), vagy ha a szaga alapból büdös VAGY a testemen büdösebbé válik (volt olyan dezodorom, amitől konkrétan büdös lettem, pedig a csomagolásában még jó illatú volt).

2020. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! És mi az a dezodor, amit most használsz?

Egyébként ebben igazad van, nekem is jobban oda kellene figyelnem az összetevőkre, mert alapjáraton először szinte csak a csomagolás miatt vettük meg. A fogalmazásomon meg nem látszott, de én is tudom, hogy az izzadságot nem fogja 100%-ban csökkenteni.

2020. aug. 23. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja igen, bocsi azt nem is rád értettem. Hanem úgy általában sok ilyen véleményt olvasok a natúr deókról a neten, hogy "semmit nem csinál".


Én a Biobazának a zöldteás illatúját használom, ennek a fő összetevője szódabikarbóna, ami meggátolja a baktériumok elszaporodását a bőrön, ezáltal nem leszel büdös.

2020. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!