Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aluminiumos dezodor, mi a baj...

Aluminiumos dezodor, mi a baj vele?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy elvileg káros az aluminium, de nem megesszük. Nekem meg az aluminium mentsesektől csakis büdös szagom lett, rosszabb, mint az izzadság... Pedig nem vagyok nagyon izzadós.


Az meg alap, hogy sérült, vagy epilált bőrre nem kenjük...


Értem, hogy az aluminium rákkeltő, de ilyen formában nehezen hiszem, hogy valakinek krát okozna. Macskám aluminiumot evett, attól lett rákos.


2020. aug. 29. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg anyag bőrön át ugyanúgy felszívódik, nem kell ahhoz lenyelni. Az aluminiumos dezodor valóban káros, de bármi mástól büdös maradok, tehát én is azt használom.
2020. aug. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Niveat, mint forrast hagyjuk. Az a legalja.
2020. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Hát azért olyan kijelentések után, hogy "Macskám aluminiumot evett, attól lett rákos." szerintem az alapokat a fenti linken is igen jól meg lehet ismerni. És akkor legalább már kevesebb fogalomzavar lesz és a kérdező, ha valóban érdeklődik el tud indulni valamilyen irányba a google-on.


Ahhoz, hogy a világról képet alkoss nem tanácsos kizárólag csak az egyik "igazságot" elfogadnod.

2020. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!