Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajszínező a legjobb?...

Melyik hajszínező a legjobb? Közvélemény kutatás!

Figyelt kérdés

Bármikor találjátok meg a kérdést, szavazzatok a kedvenc színezőtökre légyszi!


Annyit kérek, hogy lehetőleg olyanok szavazzanak, akik nem csak egyet próbáltak, van viszonyítási alapjuk, vagy ha az az egy amit próbáltak már több éve bevált, rendszeresen használt.

Ha akartok írjatok okot, hogy miért az a kedvencetek, amelyik.

Ha valamit kihagytam de említésre méltó, írjátok le légyszi!

Köszi! :)


(Nem titkolt célom, hogy a kezdők számára össze legyen gyűjtve egy helyen a legjobb színezőkről több ember véleménye, összehasonlítása)



2020. aug. 30. 19:54
A kérdező szavazást indított:
Schwarzkopf Live / 15 mosás
Schwarzkoph Palette Color Shampoo / 24 mosás
L'oreal Casting Creme Gloss / 28 mosás
L'oreal Colorista Washout / 10-20 mosás
Crazy Color / 8-12 mosás / Vegán&CF
Artic Fox / 4-8 hét / Vegán&CF
Directions / 2-6 hét / Vegán&CF
Manic Panic / 4-6 hét / Vegán&CF
23 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:

Pár hasznos link:


Schwarzkopf Live

-Árukereső: [link]

-Krémmánia: [link]

-Hivatalos Weboldal: [link]


Schwarzkopf Palette

-Árukereső: [link]

-Krémmánia: [link]

-Hivatalos Weboldal: [link]


L'oreal Casting Creme Gloss

-Árukereső: [link]

-Krémmánia: [link]

-Hivatalos Weboldal: [link]


L'oreal Colorista Washout

-Árukereső: [link]

-Krémmánia: [link]

-Hivatalos Weboldal: [link]


Crazy Color

-Árukereső: [link]

-Krémmánia: [link]

-Hivatalos Weboldal: [link]


Artic Fox

-Árukereső: Nincs fent

-Krémmánia: [link]

-Hivatalos Weboldal: [link]

Directions

-Árukereső: [link]

-Krémmánia: [link]

-Hivatalos Weboldal: [link]


Manic Panic

-Árukereső: [link]

-Krémmánia: [link]

-Hivatalos Weboldal: [link]

2020. aug. 30. 20:02
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a feketefejet támogatom, azon belül meg azt választasz ami jól esik.
2020. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

A természetes, még az anyamében.

Kérdésed már-már úgy néz ki, mintha a gyártók/forgalmazők rendelte reklán lenne.

2020. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Müller sajátmárkás
2020. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3

Hát, nem sértődnék meg, ha megdobhatnának pár forinttal a cégek az ingyen reklámért :)

De viccet félretéve csak azért hoztam létre a kérdést, mert eszembe jutott milyen elveszett voltam, amikor először választottam hajszínezőt, és mennyire örültem volna, ha valaki egy helyen összeszedi és korrekten összehasonlítja a termékeket tények és tapasztalatok alapján. Szóval gondoltam hátha van még olyan, aki örülne egy ilyen listának, segítségnek. :)

2020. aug. 30. 21:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Kremmania szépen összeszedte már az infot
2020. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
100%

Nekem az Alfaparf rEvolution true blue.


A S. colour shampoo igazából szinte már hajfesték, nem kopik ki csak lenő. Kékesfeketét használtam belőle sokáig, ha valaki tisztában van vele hogy nem jön ki akkor jó termék.

A többiből kék és lila színeket használtam, eddigi tapasznyalataim alapján a rEvolution és az Igora a nyerők.

A Directions nem tartós de összefog ruhát, párnát, a Manic panic szintén plusz drága is.

A crazy color egész jó, a kékek szinte ki se jönnek a hajból de viszonylag gyorsan fakul.

A Schwarzkopf live csak a már színes hajat fogta be, a lenövést nem.

A Colorista konkrétan 2 mosással ki is jött a hajamból pedig eleve színezett hajra tettem, lenövésen nem tapadt meg egyáltalán.

A rókásat nem használtam.

2020. aug. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Directions.

Mondjuk színtől is függ, meg hogy mennyire egészséges a haj. Nekem hónapokig benne volt a zöld, a pávakék kicsit kevésbé tartott, de heyekig jó volt, de pl a barátnőmön a pink kb 3 mosást bírt.


Szeretem ha bele lehet mászni a csomagolásba, mert a klasszik hajfestéket úgy kell kiimádkozni abból a flakonból.


A manic panic lófąsz habbal, két mosás után ledobja és cserébe inged gatyád rámegy.


Schwartzkopf nekem túl agresszív és nem elég élénk. Ha más nincs, egynek jó, de szeretem ha a maradékot el tudom tenni és később használni.


Loreal termékek nekem olyan se eredményt adtak. Ha már dobozos, akkor schwartzkopf inkább.


Régebben az alfaparf kékje volt a kedvencem, de tíz éve valamiért beszüntették, és aztóta nem vettem, nem tom most molyen.


Artic foxot nem próbáltam.

2020. aug. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én Schwarzkopf Live-ot használok zöld, kék, lila színekben, mondjuk abból a tartós jobb, mint a kimosható, de az utóbbival sem volt baj. A Coloristával is egész jó tapasztalataim vannak, de ott csak a tartós festékkel, moshatót nem használtam. A többit nem ismerem, de az utolsó válaszoló hozzászólása alapján kipróbálom a Directions-t is, köszi a tippet :)
2020. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Arctic Fox

Gyonyoru es tartos szinek

Ragogumi illata van 😁

Tartos

Vegan

Nem tesztelnek allatokon

A profitjukbol az allatok vedelmere forditanak

2020. szept. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!