Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Voltam Góc vizsgálaton ami...

Voltam Góc vizsgálaton ami kimutatta hogy a fogamban rejtőzik egy. Eltávolítása után mikor kezdődik el látszódni a hajamon az eredménye?

Figyelt kérdés
Megritkult hajam miatt kerestem fel egy hajgyógyászt mivel kissé megijedtem hogy nekiállt ritkulni a hajam, mivel a családba minden ágon senki se volt kopaszodásra hajlamos ezért gondoltam megpróbálok utána járni hogy hátha van valami reményemem visszafordítani ezt a folyamatot. Góc vizsgálatra küldtek ahol kimutatta hogy a fogamban góc van. Tegnap megtörtént a szájsebészeti beavatkozás ahol kivették a rossz fogamat és a doktor is mondta hogy ez egy első osztályú góc volt azon a fogamon. Nos ez esetben mennyi idő kell ahhoz hogy valami látszodjon a hajamon hogy valóban ez okozta-e? 21 éves fiú vagyok. 19 éves koromban még szinte tökéletes volt a hajam. Ekkor jött egy fogfájás amit akkor a fogorvos meg is állapított hogy ki kell húzni, de mivel elmult a fogfájásom ezért nem mentem vissza, hülye voltam most már bánom. És pont azt a fogamat kellett most eltávolítani 2 év után amibe megtalálták azt a gócot. És pont ez idő alatt ritkult így meg a hajam. Csak reménykedem hogy valóban ez okozhatta nekem és nem azért mert erre vagyok hajlamos.

2020. szept. 10. 11:55
 1/1 anonim válasza:

Nekem is hasonló a szitu

Annyi hajam volt,hogy azt se tudtam hova tegyem

Aztán egy fogam csúnyán begyulladt,5 napig fájt,és a fülem is tőle,lázas is lettem

Aztán a fájás elmúlása után vettem észre hogy ritkult a hajzat

nem tudom hogy tényleg ez volt-e a ludas vagy véletlen egybeesés

járkálok össze-vissza,minden vizsgálatra de senki nem tudja megmondani biztosra,hogy igen, EZ vagy AZ okozza

Szedni kell hajra való vitaminokat,és használni hajhagyma erősítő cuccokat. Én egyelőre a dr Immunosat használom. De hogyha tudnám biztosra,hogy hormonális,hogy hajlamos vagyok-e rá,akkor Regainet kell használni. Elvileg ezt is ki lehet deríteni vérvételből


Ha fog okozta,akkor az eltávolítás után 1-2 hét elteltével kéne megálljon a hullásnak

A regeneráció több hónapba is beletelhet,idegtépő egy dolog.

2020. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!