Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tanárok/Tanárnők - hány...

Tanárok/Tanárnők - hány naponta szoktatok hajat mosni és milyen időközönként jártok fodrászhoz? Mit kértek a fodrásztól, mit csináljon a hajatokkal? Kozmetikushoz, körmöshöz is jártok? Ha igen, milyen időközönként és mit szokott csinálni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 14:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen. Ellenben a 6-os válaszoló álláspontját sajnálatosnak tartom.
2021. jan. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ti hol jártok? Nálunk vidéken full igényesek a tanárnők.
2021. máj. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinál a fodrász a hajunkkal? Levágja a hajat formásabb frizurára, színezi-festi esetleg, ha szükséges. Begöndöríti, becsavarja, az idősebbeknek dauer-t is csinál. Hajmosás, szárítás. Sokféle frizura létezik, és fodrászok sokféle különlegesebb hajat is tudnak készíteni, ha van rá igény. Nem csak a frizura-modelleknél, vagy pl.: alkalmi fotózáshoz készülhet jó frizura, hanem a hétköznapi munkavégzéshez is. Remélem, tudtam segíteni ezzel.
2021. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
50%

13;


A kérdés így szól


"Mit kértek a fodrásztól, mit csináljon a hajatokkal?"


A kérdés nem az, hogy mit csinál egy fodrász a hajjal, hanem, hogy ÖNÖK mit KÉRNEK a fodrásztól hogy csináljon a hajukkal. (Tehát, ha Ön tanár és elmegy a fodrászhoz, milyen frizurát kér a fodrásztól)

2021. jún. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok. Plusz egy éve minden héten járok körömszalonba is, mivel mikor én vágtam magamnak, mindig begyulladt.
2022. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!