Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sampon, ami nem nehezíti el a...

Sampon, ami nem nehezíti el a hosszú hajat?

Figyelt kérdés

Ajánljatok kérlek olyan sampont, ami nem nehezíti el a hajat. Illetve lenne még egy kérdésem a legalább derékig érő hajú lányokhoz: Nektek, amikor feltűzitek kontyba a hajatokat, nincs egy "nehéz érzés" tőle a fejeteken? És mivel tűzitek fel? Én csatokkal szoktam, de hajgumit szívesebben használnék, csak amiket eddig próbáltam, nem tartották meg a hajam.

A segítőkész válaszokat előre is köszönöm!



2020. szept. 21. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Én pár hete vagattam le a derékig érő hajam addig kontyot két hajgummival és hullámcsatokkal tudtam csinálni. Ha megvan a megfelelő pont akkor nem húz le. Ugyanúgy mint ha copfba rakod a hajad, megvan az a pont ahol nagyon lehúz és fáj. Ezt kell megkeresni a kontynál is:)
2020. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!