Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma délután kinyomkodtam a...

Ma délután kinyomkodtam a fejemen a pattanásokat, szerintetek mit kenjek rá?

Figyelt kérdés

Eléggé piros lett a helye, némelyik fel is dagadt, és így rettentően csúnyán néz ki.

Estére szerintetek ha ilyen aloe vera gélt kenek rá, akkor szebb lesz reggelre?



2020. szept. 21. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Aloe vera kremet nyugodtan kenj ra, megnyugtatja a borodet.


En meg (lehet hulyeseg) de a vagok egy szelet paradicsomot es rateszem a pattanasokra. Volt mar hogy levitt egy nagyobb duzzanatot es kevesbe volt piros, nekem bejott:D


Nekem anyukam a tetran kenocsot mondja ra, kiprobaltam es kicsit szebb lett a borom:)


Remelem tudtam segiteni:)

2020. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
100%
Disznózsírt. A bio orvosi kenőcsök nagy része disznózsír alapú (pl. körömvirág kenőcs 98% zsír).
2020. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Én is hallottam mar a paradicsomrol, meg azt meg égési serulesekre is szoktak

Lehet hogy kipróbálom akkor azt :D

2. Nekem a körömvirág kenőcs egyáltalán nem hatott valamiért, sőt.. meg talán rosszabb is lett tőle a borom.

Valami jo gyulladáscsökkentőt kell keresnem:D

2020. szept. 21. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!