Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miteszer kinyomása utáni...

Miteszer kinyomása utáni piros folttal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja egy miteszert sajnos túl erőszakosan nyomtam ki az orrom oldalsó tövében, és ott maradt utána egy kb fél centis élénk piros folt. Azóta se látom még halványodni se. Beleolvad a bőrömbe, nem érzem, hogy ki lehetne tapintani. Volt már hasonló szintén ilyen erőszakos kinyomás miatt, de azok kb egy hét alatt mindig leszáradtak. Ez a mostani viszont nem múlik. Sajnos sokat fújom az orrom (minden nap sokszor), emiatt az a rész folyton dörzsölve van; ahol most van az a folt. Így már sose fog elmúlni? :( vagy mit tegyek? Nagyon zavar :(

2020. szept. 25. 07:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy bőrgyógyászhoz meg kenegesd minden este valami krémmel (a Bepanthent tudom ajánlani)
2020. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy az ilyesmire jó a bepanthen, de köszi a tippet, kipróbálom :)
2020. szept. 26. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!