Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen Tangle Teezer fesut...

Milyen Tangle Teezer fesut ajanlotok?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszu vekony szalu egyenes hajam van es sok

Es sokszor szenvedek a kefesulesevel, foleg vizesen,

De szarazon is borzalmas, neha feltoltoltodik a hajam..

Sokszor osszegubancolodik.

Sokat olvastam errol a fesurol, de nem tudom hogy valasszak, melyik fajtat?

Szerintem draga, de sokan mondjak hogy megeri az arat, egyenlore csak egyre szeretnek beruhazni de nem tudom melyikre.


Barmilyen tanacs, ajanlat johet :)



2020. szept. 25. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem többféle volt már, igazából szerintem mindegyik ugyanolyan jó. Annyi, hogy aminek van nyele, azt szerintem kényelmesebb használni, de ez is egyéni preferencia kérdése.
2020. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

melyiket érdemes megvenni? először egy nyeleset szeretnék aztan ha bejön veszek egy compactot,

csak azt nem tudom eldönteni melyik lenne jobb

a wet detangler vagy az ultimate? az oke hogy egyik vizes masik szaraz, de sok helyen olvastam hogy igyis ugyis hasznalhato mindkettő.

inkább az érdekelne hogy akinek mindkettő van milyen különbséget vesz észre

2020. szept. 25. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez van, hasonló a hajam mint a tied de csak lapockáig ér. Elsősorban a nyele miatt választottam. Vizesen is használom, balzsam felkenése után a fésűvel oszlatom el benne azt.

2020. szept. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Már két éve dauerolt göndör hajam van, úgyhogy csak vizesen szabad fésülni. Ilyenem van most:

[link]


Előtte természetes hajam volt, ami nyílegyenes, akkor ezt használtam, szárazon és vizesen is vegyesen: [link]

A haj szempontjából mind a kettő ugyanolyan jó, mármint könnyen kibontják a csomókat, meg minden, de nekem ezt a kompakt változatot nem volt olyan kényelmes fognom, és sokszor leejtettem fésülködés közben. A nyelessel ügyesebben bánok. De mint írtam, ez már szubjektív dolog, ha te nem vagy olyan béna vele, mint én, akkor ez is ugyanolyan jó, mint a nyeles :)

2020. szept. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Ugyanolyan hajam van mint a tied, wet detanglert használok és imádom. Gyorsan, fájdalommentesen bontja ki a vizes hajamat de szárazon is jobb mint más kefe.
2020. szept. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!