Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudom ezt eltuntetni? (Kép)

Mivel tudom ezt eltuntetni? (Kép)

Figyelt kérdés

Karikasak a szemeim evek ota, de nem ez a tipikus hogy sotet a szemem alatt hanem mintha a borom lenne elsuppedve. Vagy gyurodes, Es igy amikor valtozik a feny az arnyektol lesz sotetebb. De mindig latszik. Mit tudok ez ellen tenni?

Volt hogy nem dolgoztam 2 honapig sokat aludtam es kipihentem magam de nem volt valtozas. Nagyon sok vizet is iszok. Ez bor megereszkedes?



[link]


[link]


[link]



2020. szept. 26. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Jéggel próbáltad már?

Valamire használják szem alatt a jeget, de hogy erre-e azt nem tudom 🤷🏽‍♀️

Nekem akkor szokott ilyen lenni ha nem pihenek eleget

2020. szept. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jeg, hideg kanal es semmi valtozas.


Mondjuk hiaba nem meloztam. Sokaig es sokat pihentem. Faradtnak ereztem magam akkor is.

2020. szept. 26. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet vashiány miatt is.
2020. szept. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg allergia.
2020. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mindig is ilyen volt vagy csak mostanába? Vashiány miatt is lehetsz. Vagy igazából genetika. Világos bőrű vagy és a szem alatt vékony a bőröd. Erre műtét van. Azt hiszem valami anyagot fecskendeznek bele és úgy "feltölti" ott a bőröd, tehát nem lesz olyan vékony = nem látszik annyira át. De lehet csak valami vitaminhiány.
2020. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hat nagyon regota ilyen. Igaz hogy tenyleg nagyon vekony.


Hialuron kremek mennyire hasznalhatnak?


Hm tenyleg lehet genetika, mist hogy gondolkodok orokolhettem apamtol is: [link]



28 eves vagyok es elege zavar mi lesz kesobb...

2020. szept. 26. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet vitamin, vashiány stb. De ha apukádnak is hasonló simán Lehet, hogy ezt örökölted. Tenyleg lehet valamilyen anyagot fecskendeztetni a szem alatti részbe, ezzel feltöltve. Nem egy hollywood-i sztár csináltatott ilyet. Viszont sokszor amellett hogy feltölti nagyon mű és pufi kinézete van.
2020. szept. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat igen meg van a kockazata :/
2020. szept. 26. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!