Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok a göndör hajamra?

Mit ajánlotok a göndör hajamra?

Figyelt kérdés

Göndör fürtjeimre keresek göndörítő hajhabot.


Jelenleg Wellát használok, de az csak 3-as fokozatú, boltokban (dm, rossmann) soha nem is találkoztam 4-es, vagy 5-ös erősségűvel. Vagy nem is fogok? :D


Előre is köszi a válaszokat!



2020. szept. 30. 09:01
 1/1 anonim válasza:
85%

Ha azt szeretnéd, hogy igazán szép és egészséges legyen, akkor érdemes a termékek összetevőire is figyelned :)

Lehetőleg olyat keress, ami nem tartalmaz szilikont (rárakódik a hajadra, nem hagyja szellőzni és elnehezedik, leggyakrabban), valamint alkoholt sem (nagyon kiszárítja) — bár azt kicsit nehéz lesz kikerülni egy hajhab esetében :D

Én a wellát nem ajánlom, nem tesz hosszútávon túl jót a hajadnak. Ha elfogadod egy szintén göndör hajú ember tanácsát, akkor megpróbálkozol egy hajzselével. Sokkal kevesebb is elég belőle és tartósabb, szerintem összességében jobb.

Én a Soliteint magyar (!!) márkának a hajzseléjét használom, abból az ultra strongot (narancssárga). Nem tartalmaz sem szilikont, sem alkoholt, nagyon tartós, könnyen újra lehet aktiválni vízzel két mosás közt, és az illata is remek! Mindezt 450 Ft-ért a Rossmannban :D

Ha esetleg nem válna be vagy húz a szíved a hajhab felé, akkor linkelek egy nagyon hasznos blogot, érdemes elolvasni szerintem.

[link]

2020. szept. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!