Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam egyre jobban hullik...

A hajam egyre jobban hullik és egyre jobban ritkul mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, az utóbbi 3-4 hónapba a hajam elég erősen megritkult. Régen rengeteg hajszálam volt azonban 1-2 éve elkezdett egy kicsit ritkulni, mostanra pedig már annyira hullik a hajam, hogy attól félek egyszer csak mind kihullik. Nem tudom mitől kezdhetett el hullani mert nem festettem és nem is vasaltam egyáltalán. Mit tegyek?

2020. okt. 1. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok más dolog is okozhat hajhullást, először is azt kéne kideríteni, hogy mi okozza és utána tudsz csak segíteni rajta. Nekem vashiánytól hullott, de lehet még vitaminhiány, valami egészségügyi probléma, hormonális változás, stressz vagy nem megfelelő hajápolás is a háttérben.
2020. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hormonális dolog is lehet a háttérben, szerintem kérj vérvételt, és nézesd meg.
2020. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jókat írnak, először is vérvétel! Hormonok, gyulladás a szervezetben vagy vitaminhiány is okozhatja. A fogorvosomat is meglátogatnám a helyedben, mert nekem akkor hullott nagyon, amikor begyulladt egy fogam. Észre se vettem, nem is fájt, csak azt vettem észre, hogy csomókban hullik minden mosásnál. Aztán a bölcsességfogam miatti panorámaröntgennél kiderült, hogy gyulladásban van a fogam gyökere. Mikor kikezelték, a hajhullás is megszűnt.
2020. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány?


Ha srác, a család férfi tagjai mind apai, mind anyai ágon kopaszok? Sajnos lehet genetika, vannak pasik akik 20 éves korukra már tök kopaszok

2020. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!