Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem lesz hullámos a hajam?

Miért nem lesz hullámos a hajam?

Figyelt kérdés
Annyira szeretnék ilyen laza hullámokat, de egyszerűen nem tudom megcsinálni. Megnéztem ezer videót és olvastam sokat, de nem lesz hullámos, pedig ugyanúgy csinálom. Leginkább hajvasalóval próbálkoztam, megvan a technikája, de szögegyenes lesz utána is. Hajgöndörítővel is próbáltam, alufóliával meg mindenfélével. Egyedül akkor lesz hullámos, ha vizesen befonom és abban alszok, aztán szétszedem reggel. Akkor is estére kilógja magát. De mivel tudnék azonnal hullámosítani? Mármint amihez nem kell sok óra alvás/szárítás, azaz viezs haj. Derékig érő, hosszú hajam van, ami olyan egyenes, mintha kivasaltam volna.
2020. okt. 3. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Hajsütővassal.

Van légfúvós is, de azzal lassabb.

A hajgöndörítő nem tudom, mi.

A klasszikus módszer a vizesen becsavarás és úgy megszárítás.

Akár aludni is lehet benne egyet.


És akkor még hajhabbal és hajlakkal fixálják, a tiednek nagy súlya lehet már csak a hossza miatt is, azért lógja ki magát.


Be is lehet zselézni vizesen, és úgy felcsavarni, és akkor biztos jobban megmarad.

2020. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hajsütővassal is próbáltam, egy minimális göndörség sem marad benne. Azt értettem hajgöndörítő alatt, csak nem jutott eszembe a neve :D
2020. okt. 3. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Az pedig nem stimmel, milyen meleg volt a vas? És mennyi hajat fogtál bele egyszerre?

Nagyon vastag hajad van?

2020. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne tedd tonkre ilyen hajsütőkkel, csak nedvesitsd be a hajad ugy h eppen nedves legyen ilyen félszáraz féle, csavard fel olyan agyagra ami issza a vizet pl. papirzsepi konyhai törlő ( en meg wc papirral is csinaltam) kb 10 perc alatt olyan hullamaim lettek hogy csuda :) es tartos is volt nekem. kell hozza kis ido h megtanuld meddig kell ugy hagyni stb. de megeri probalkozni mert szep lesz a vegeredmeny.( ja es nem kell hajszaritozbi csak magatol szaradjon meg kb 10 perc alatt ha jol csinalod)
2020. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok:

1. lepes egy gyuret wc papir:


[link]


2. lepes vegetol felfele csavarod az enyhen nedves hajat:


[link]


3. lepes kb 5 perc mulva kicsavartam:


[link]

2020. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4: De mivel rögzíted, mikor felcsavartad?
2020. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
semmivel csak a ec papir 2 veget osszekotottem/csavartam xD
2020. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!