Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kézkrémet és testápolót...

Milyen kézkrémet és testápolót ajánlottok száraz bőrre?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 11:20
 1/9 anonim válasza:
Nivea több változata
2020. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dm-es balea, ami 15- 20% ureat tartalmaz
2020. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
isana aloe veras kezkrem a legjobb! olyan puha lesz tole a kezem es nem is ragad! ennel jobbat nem probaltam meg. testapolobol pedig az avonosokat szoktam ami szintén csodaszer!nem ragadsz tole es puha lesz a borod. nyaron is csak azt hasznalom pl. ha leegek a napon es masnapra elmulik sose hamlok le!
2020. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Attól függ, mennyire száraz a kezed. Télen nálam elôfordul, h szinte kireped a bôröm, fôleg most a sok fertôtlenítôtôl is.


Erre nekem évek óta a gyógyszertári vitaminos kézkrém a csodaszer, ezt a lábamra is szoktam használni, pihepuha lesz tôle, és a kezemet is rendbe teszi 1-2 használat után 🙂


Viszont nagyon zsíros, nehezen szívódó, ezért csak este, alvás elôtt szoktam használni.

2020. okt. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Testápolóból Barnängen. Több fajtát is kipróbáltam, egyikben sem csalódtam.

Kézkémből Atrix.

2020. okt. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4es mi a pontos neve a gyógyszertári kézkrémnek?
2020. okt. 16. 21:22
 7/9 anonim válasza:

Ahol mi vesszük (ez egy Kulcs Patika) vitaminos gyógyszertári kézkrém néven fut. Olyan, amit ôk kevernek ki, abban a nagyon ronda fehér tégelyben adják 😀


Máshol vettem már levendulás tubusosat, szintén ilyen kevertet, de az annyira nem volt jó, mint ez a vitaminos.

2020. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. okt. 16. 21:46
 9/9 anonim válasza:

Nincs mit.


Ha meg olyat keresel, ami nem ennyire zsíros, akkor drogériásból nekem még a Nivea olivása vált be.

2020. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!