Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy pixie frizurát mennyi idő...

Egy pixie frizurát mennyi idő lenöveszteni? Már több, mint 7 éve ilyen van, lassan váltanék.

Figyelt kérdés
Viszonylag gyorsan növő hajam van, de igen rövid pixie-ről beszélünk. Olyan bobosra gondoltam lenöveszteni.

2020. okt. 4. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

2 év kell, hogy normálisan nézzen ki.

Én úgy növesztettem meg, hogy először oldalt és felül utána alul. Nekem a tarkomnal egyébként is gyorsabban nő mint máshol. Meg szerintem bénán néz ki rövidebb hajnál, ha hátul hosszabb mint oldalt.

2020. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem oldalt nő nagyon gyorsan, de igen, hátul én is úgy gondoltam, hogy addig vágatom rendszeresen, amíg normális formára nő az egész, egyforma hosszúra. Köszi szépen a választ!
2020. okt. 4. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1 év volt.
2020. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ebben bízom én is, hogy nekem sem lesz több, szerencsére kifejezetten gyors növésű hajam van.
2020. okt. 4. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly februárban voltam utoljára vágatni a hajam. Kb márciusban tudtam először rendesen felfogni a hajam.

Nagyon rövid pixiből

2020. okt. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!