Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fru-fru vasalás nagyon ártalma...

Fru-fru vasalás nagyon ártalmas a hajnak?

Figyelt kérdés

Alapjáraton hullámos hajam van. Kipróbáltam az oldal fru-frut, ami nagyon tetszik, csak olyan nagyobb "lokni" van benne, ezért kitaláltam, hogy kivasalom csak a fru-frut. Nem gondoltam minden nap, csak minden hajmosás után (5-7 nap) vagy szükség szerint (ha pl. elázok).


Szerintetek ártalmas?



2020. okt. 5. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A mindennapos vasalás ártalmas.
2020. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak minden hajmosas utan (ahogy leirtad 5-7nap vagy ha elazol) illetve hasznalsz hovedot akkor annyira nem gaz.Arra azert figyelj hogy 200fok felett neigen hasznald a hajvasalot ,boven eleg a hajadnak annal kevesebb is.Sooot meg az is boven sok 😁Szoval minel kevesebbszer minel kisebb hofokon es hovedovel :)
2020. okt. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 😊
2020. okt. 5. 12:50
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen nagyon ártalmas, viszont a frufrut úgyis sokszor kell vágatni így nem látszik majd a tördezés mert mindig ugye visszavágatod gondolom.

Viszont a lenövesztés egy kínszenvedés lesz.

2020. okt. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!