Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el a pattanás...

Hogyan tüntessem el a pattanásokat, a pattanások utáni nyomokat/hegeket?

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves vagyok és elég sok pattanásom van, illetve a régebbiek helye is megmaradt. Mély lilás színű és elég sok van 20-30 a szám körül, holott nem nyomtam ki mindet. Van amit igen, de nem az összeset. Szóval valaki tudna ajánlani valami krémet, vagy házi praktikát ami a jelenlegi pattanásaimat eltünteti, és a régebbiek nyomait is? Már ha létezik ilyen.

2020. okt. 7. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Ha feltalálod akkor mondd el nekem is, milliárdokat fogunk keresni. Addig marad a smink.
2020. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A La Roche Posay Effeclar Duo+ -ról olvastam krémmánián, hogy sokaknak segített ilyesfajta problémán.
2020. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

"La Roche Posay Effeclar Duo+"


A gyárban vegyszert készítünk a boltban reményt árulunk...

2020. okt. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as, nagy proli lehetsz te :D
2020. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#1 Hát de én fiú vagyok. Utána nézek ennek a La Roche Posey Effeclar Duo+-nak.
2020. okt. 7. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem proliság, hanem a valóság. Vagy szerinted a hajnövesztők, fiatalítókrémek stb stb hatnak? Lfszt... Legeslegjobb esetben egy nagyon kicsit enyhítik a tüneteket de többségükben még annyit sem. Megadják a kedves felhasználónak az élményt, hogy csinált valamit, attól megnyugszik és fizet.
2020. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem kezdj el egy szimpla rutint mosd le az arcod mondjuk a cerave szalicilsavas lemosójával, aztán használj egy niacinamid szérumot ( én a geek&gorgeous b-bomb-ot ajánlom, mert én nagyon szeretem) és egy hidratáló ( ahhoz is cerave-t ajánlanék) reggel pedig csak használj fényvédőt ( a purito fényvédő nagyon jó !!!) És még azt tanácsolnám hogy cseréld ha lehet naponta de ha nem, legalább hetente a párnahuzatod és ne nyúlj az arcodhoz. Remélem tudtam segíteni és ha követed a tanácsaim kérlek írd meg, hogy működött-e. :)
2020. okt. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Előző vagyok és figyelj oda mit eszel, mert lehet az a gond. Ne egyél tejtermékeket, fehér kenyeret és a nyílvánvalóan rossz dolgokat, mint a csoki, chips. De a tejtermék szokott a legfontosabb lenni.
2020. okt. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!