Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség, hullik a szemöldököm?

Segítség, hullik a szemöldököm?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni? Egyre ritkább és nem nő vissza? A hajam nem hullik, szedek cinket, vitamint.
2020. okt. 10. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
A szemöldök hullásnak min. 10 féle oka lehet. Baszhatod a cinket, meg a vitamint,ha komolyabb oka van. Tapasztalat. Kórház, bőrgyógyászat.
2020. nov. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, kórház, bőrgyógyászat. Körberöhögnek.
2020. nov. 26. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért röhögnének körbe? Saját tapasztalatomat írom most le. Elmentem a kórházba a bőrgyógyászatra. Kérdezték,hogy hát maga meg miért jött? Azért,mert hullik a hajam a szemöldököm és a szempilláim. Rendben. Menjen el a fogászatra, majd a fül- orr gégészetre ,mondja azt hogy góckutatás miatt küldték. Így is tettem. A fogorvosnál azt mondták, hogy semmi gond. A fül orr gégészeten kiderült,hogy emiatt hullik minden szőr a fejemről. Kivették a manduláim, azóta visszanőtt a szemöldök. Életem végéig szedhettem volna a vitaminokat...Tudod mit szedjed, akkor a vitaminokat, ne menj vele orvoshoz. Pár év múlva írd ide, hogy van-e már szemöldököd.:)
2020. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ugyanannyi szemöldököm van, mint októberben, de mindegy. Egy rész van, ahol nem nő vissza. A hajam meg nem hullik.

Ja és nekem is tapasztalat, hogy körberöhögnek. Legutoljára a kórházi bőrgyógyász olyan volt velem, mintha zavarnám. Semmit nem segített, ha valamit mondani akartam, leintett.

2020. nov. 26. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
"Egyre ritkább és nem nő vissza". Ezt írtad a kérdésben. Nekem teljesen mindegy,hogy neked lesz-e szemöldököd vagy nem. Nekem már van. A vitamint én is szedtem az elején semmit nem segített. Menj akkor magánrendelésre vagy másik kórházba.Ezt igazából nem miattad írom le,hanem azért hogy ha más is olvasná. Fáradt vagyok most ehhez a vitához, jobbulást neked! :)
2020. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A kérdés októberi, a mostani állapotot írtam le. Magánban nem fogok fizetni 10-20 ezret, ott ráadásul nem tudnak elküldeni vizsgálatokra, csak ha azért is fizetek. Bocsi, nem vagyok milliomos. Kórház meg egy van a városban, nem Bp.-n élek.:)

Nem vitatkozni akarok veled, de nem mindenki beteg, hidd el.;)

2020. nov. 26. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem bírom ki, hogy ne válaszoljak. Az az orvos nem normális,amelyik kiröhög, amiért egy olyan problémával fordulsz hozzá,ami egyébként a szakterületéhez tartozik.Ez kb. olyan mintha kiröhögnének a balesetin,mert baleseted volt. Akkor menj vissza másik napon,amikor nem ő rendel vagy áldozz 10 ezret rá. Szerintem megér annyit, tudom milyen szar szemöldök nélkül élni. Egyébként,ha biztos vagy benne,hogy vitaminhiány miatt hullik, akkor szedd a vitamint és kész.Hol a kérdés? Bár nem tudom,hogyan lehetsz benne biztos,ha nem zárattad ki a szemöldökhullás lehetséges okait. Ami, mint írtam legalább tíz féle lehet, nem fogom felsorolni mindet, ott az internet. Most már tényleg befejeztem, csak segíteni akartam.
2020. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!