Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan hajszínező, amelyik...

Van olyan hajszínező, amelyik tényleg kijön?

Figyelt kérdés

Jelenleg középbarna hajam van, de szeretném étcsokoládé barnára befesteni. Viszont félek, hogy nem tetszene, így inkább színezni szeretném. A casting creme gloss hajszinezot neztem ki, viszont azt olvastam, hogy ez csak fakulni fog, teljesen sosem jon ki.

Van olyan amelyik ki is jon teljesen?



2020. okt. 11. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
a casting creme gloss tartos hajszinezo 24-28 hajnosasig tart szocal nem sokba ter el a hajfestektol talan nem roncsol annyira. olyat leress amire az van irva hogy 6-8 hajmosas utan kikopik.
2020. okt. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A rossmannba lehet kapni tasakos hajszínezőket, van a palette-nek, és van johanna, marion stb. Ezeket nem kell semmivel sem keverni, hajmosás után nedves hajra kell felvinni. Néha van a 100-as boltokba is. 2-3 mosás után kifakul. Van több színbe is, pl szőke, vörös, fekete, barna .
2020. okt. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A rossmannos borzalmas. Nagyon megbántam. A fodrász sem tudta kiszedni elsőnek a sötétszőke hajamból a vöröset 2-3 hónap után.
2020. nov. 20. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!