Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A férfiaknál (fiúknál) a...

A férfiaknál (fiúknál) a kopaszodást hogy lehet észrevenni (amikor még nem olyan súlyos a helyzet)?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és az apám és a nagyapám is kb ilyenkor kezdtek el kopaszodni.Attól félek hogy örököltem ezt.

Valahogy elkerülhetem azt hogy elkezdjek kopaszodni?

(nagyon félek ettől az egésztől mert hosszú hajam van már nagyon rég óta mert nekem ez áll jól.)

Egyáltalán hogyan vehetem észre a kopaszodás jeleit?

Vagy milyen orvoshoz menjek el, aki meg tudja mondani hogy kopaszodom e vagy nem?


2010. aug. 8. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
hullani fog a hajad.
2010. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát vagy elkezd "mikiegeresedni" vagy felül középen ritkulni.
2010. aug. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hajhullás anyai ágon öröklődik, tehát az anyai nagypapádat kell figyelembe venni, ha arra vagy kíváncsi hogy fogsz-e kopaszodni, mikor kezdesz őszülni stb.

A kopaszodás vagy a fejtetőn kezdődik vagy a homloknál. A természetes kopaszodás esetén nem olyan intenzív a hajhullás mint egyéb esetekben, ezért erre ne alapozz. Sztem csinálj egy fényképet szorosan hátrakötött hajjal hogy később legyen mihez viszonyítanod.

2010. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!