Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi vált be pattanások...

Kinek mi vált be pattanások ellen?

Figyelt kérdés

Már pár éve erősen pattanásos vagyok és miteszeres, és már szeretnék rá végleges megoldást találni mert rendkívül zavaró.


Nektek mi az ami 100%an bevált és drogériában is kapható?



2020. okt. 13. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, ami mindenkinek 100%-ban beválik, akkor nem lenne csilliónyi termék.


Első körben azt javaslom, hogy alakíts ki egy alap rutint.

Kell egy megfelelő arctisztító, ha drogériás vonalat nézzük, akkor dm balea ultra sensitive washgel, 899 Ft, szemétmentes és jó termék. Reggel és este használd. Fontos, de sokan nem gondolnak rá, de legyen pár darab kisebb törölköződ (egy nagyot is szét lehet vágni) , amit csak az arcodra használsz, 2-3 napota újat veszel elő. Ennek a lemosónak van tonikja is, azt lemosás után tudod használni.

Kell egy jobb minőségű hidratáló és nappalra fényvédő. Ha ezekben is kell segítség, akkor írj.


Amúgy milyen termékeket próbáltál már?

2020. okt. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Nekem csak az idő és a hormonháztartásom helyrebillenése segített.

Én belülről indulnék neki a dolognak. Aludj eleget, igyál sok vizet, figyelj oda a vitaminbevitelre. Ha tényleg nagyon rossz a helyzet, érdemes elmenni bőrgyógyászhoz egy konzultációra. A neked való krémeket meg valószínűleg kozmetikus segítségével fogod megtalálni. Sajnos nincs olyan csodaszer, amit magadra kensz és tiszta lesz a bőröd.

2020. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!