Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lancome La vie est belle...

Lancome La vie est belle parfüm milyen? Meg merjem venni úgy, hogy nem szagoltam meg?

Figyelt kérdés
Évek óta ódákat zengenek róla, elovasva nekem tetszenek az ilyen édes illatok. De sosem tudtam megszagolni.
2020. okt. 14. 20:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én kaptam, nem nagy szám. Menj be a Müllerbe, ott meg meg8szagolhatod
2020. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Te tudod. Tipikus mai divat szerinti jellegtelen, gejl édes, cukorkaillat. Baromi erős, az instant fejfájással egyenlő számomra. Pont az van benne, mint ahogy az üvege kinéz.
2020. okt. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nekem szinte csak az ilyen édes illatok tetszenek! Nagyon fiatal is vagyok. Nem is vagyok nagy parfümös, általában rám is romlik, meg egy idő után meg is unom őket


De a Müllerre nem is gondoltam, hétfőn bemegyek és ha tetszik, megrendelem! Úgy nem adok ki rá ennyit, hát ha még sem jön be.

2020. okt. 15. 11:18
 4/23 anonim ***** válasza:
3 Szerintem próbáld meg mindenképp, azért elég drágák a parfümök.
2020. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Szerintem borzalmas, pedig én szeretem a nagyon tömény, és "ütős" parfümöket is (Pl. Kenzo-Jungle), de ezt nem bírom elviselni. Nem is értem miért lett ez annyira népszerű parfüm, de azt hiszem csak a "csordaszellem" miatt.

Ha már úgyis fiatal vagy, szereted ezeket a nagyon édes cuccokat, ráadásul hamar rá is unsz egy illatra, akkor szerintem pénzkidobás lenne nagyobb összeget beletenni a La vie est belle-be. Van egy "Pink Sugar" nevezetű parfüm. Régebben olvastam róla, bár én sosem szagoltam, de állítólag az is ilyen nagyon édes, fiatalos parfüm. Nem is drága.

2020. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én bementem a Müllerbe szagolgatni ezeket a márkás fajta parfümöket és amekkora hype van körülötte akkora csalódás volt a La Vie Est Belle de a többsége szintén ami nagyon népszerű. Semmiképp se rendelj meg ismeretlenül egy drága parfümöt, lehet hogy neked tetszeni fog nem tudom de én biztos nem rendelnék úgy, hogy nem ismerem az illatot.
2020. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok újra. Ami még eszembe jutott, ha szereted az édesebb, esetleg nehezebb, extra tartós illatokat, akkor nézd meg valahol Calvin Klein Euphoria-ját. Nem mai darab, de még mindig elég népszerű. Úgy tíz éve elfújkáltam belőle 2 üveggel is, a pasik bolondulnak érte (csak nem szabad túladagolni). :D
2020. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Uhh az Euphoria-t én is imádom.
2020. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
8, Ugye? :) Elég ikonikus parfümnek mondható, csak a sok mai gejl divatlötty mellett nincs elég jó marketingje.
2020. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem. Pedig fiatal vagyok, az édes illatok a kedveceim, de inkább a gyümölcsösebb, jellegzetesebb parfümöket bírom. A La Vie Est Belle nekem olyan semmilyen, ja édes, de különösebben semmit nem érzek ki belőle. Engem cukorára sem emlékeztet. Egyszerűen semmire.
2020. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!