Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lancome La vie est belle...

Lancome La vie est belle parfüm milyen? Meg merjem venni úgy, hogy nem szagoltam meg?

Figyelt kérdés
Évek óta ódákat zengenek róla, elovasva nekem tetszenek az ilyen édes illatok. De sosem tudtam megszagolni.
2020. okt. 14. 20:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Van ilyen tartós parfüm bőven, hidd el! :) Az Euphoria, amit javasoltunk is az. Vagy pl. Nina Ricci parfümök közt is bőven van, ami nagyon jól teljesít, bár szerintem egy Nina Ricci illat sincs, ami tipikusan fiatalos illat.
2020. okt. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

21-es szerintem az almák mind fiatalosan, a klasszikus Nina, Luna, Bella vonal. A Bella a rebarbarás csavarral nagyon izgalmas és tényleg tartós, pedig csak EDT.

[link]

2020. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
22, Hát igen, ízlés dolga, de nekem valahogy nem az a fiatal nős illat, amire manapság gondolnak. Szerintem ezek az illatok a 30-as évei elején járó nőknek valók, és pl. sportosabb nőkön el nem tudom képzelni.
2020. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!