Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami bevált módszer...

Van valami bevált módszer intim szőrtelenítésre?

Figyelt kérdés

Akárhányszor leborotválom másnap már érzem hogy jön ki...a rá következő napon meg már borostás. Mit tegyek hogy ne jöjjön ilyen hamar ki? Akárhogy borotválom soha se jó. Epilálni és gyantázni nem szeretném mert az nekem fájdalmas... próbáltam már.

És kezd már kicsit kellemetlen lenni a párom elött hogy folyton borostás, mert így olyan mintha nem foglalkoznék magammal.

20/L


2020. okt. 15. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A párod arca is kb ilyen időközönként szorul borotválásra, szóval sztem érti dolog jellegét.
2020. okt. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Cukorgyanta az nem fáj
2020. okt. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Együtt élek a barátommal, szóval ő minden nap, többször is látja.

Másnap nekem is már látható, hogy nőtt.

Zavarja? Nem. A fiúkat max, de férfiakat nem.

Tudja, hogy szőrös vagy te is, és hidd el, nem hiszi, hogy nem ápolod magad. A szőr természetes.

Ez olyan, mintha a borostás arca ápolatlan lenne. Nem az.

Ha szőrös lent neki is, akkor kész, mindkettőtöknek az.

Ha borotválja, akkor meg át is érzi.

Ne aggódj a szőr miatt, nem zavar senkit:).

De egyébként ha még így sem gondoltad meg magad, én is a cukorgyantát ajánlom.

20L

2020. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!