Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a baj a zsíros hajjal?

Mi a baj a zsíros hajjal?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy igénytelennek gondolhatják, de én nagyon szeretem, ha zsíros a hajam, szerintem sokkal szebb, formázhatóbb, fésülhetőbb...

Akkoris hordani fogom így a hajam, bármilyen rosszat is írtok, de szeretném ha gondolkoznátok rajta és leírnátok a véleményeteket.

L/16



2020. okt. 16. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
énis jobban szeretem. frissen mosva kezelhetetlen és szall mindenfele, par nap mulva mar jobb
2020. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
gondolkoztam, szerintem max arra jó hogy tudasd a környezeteddel hogy igénytelen vagy. egyszerűen nem néz ki jól. nem értem miért kérdezted a véleményünket, ha úgyse érdekel, de leírtam mert ezt kérted.
2020. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Undorító, tényleg az igénytelenség jele, és annak hogy a hajmosást hírből sem ismered.
2020. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Ronda, szar, nehéz, fujj
2020. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Jobb a kopaszra borotvált fej, de egyébként az bármilyen frizuránàl jobb.
2020. okt. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Sokszor büdös is, azt sugallja, hogy az ember hajat mosni is lusta
2020. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom nem a durvan zsiros hajra gondolsz, hanem hajmosas utani 2-3. napra. A nagyon zsiros haj tenyleg budos tud lenni, en utalom. Minden szag beleragad (varosi szmogos levego, fozes kozbeni szagok, cigi, stb.) es vegyul. Meg hat nem is nez ki eppen a legigenyesebben. Az enyhen zsiros haj fonatokhoz jo meg macerasabb kontyokhoz, copfokhoz, legalabbis a fodraszok ezt szoktak mondani, hogy az ilyen fonatos hajakhoz a frissen mosott a legrosszabb.

En is utalom, amikor elfekszem frissen mosva, de inkabb ez, minthogy budi legyen meg csunya :s

2020. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Semmi, sőt természetvédelmi szempontból jobb is nem használni se vizet, se sampont.

Kicsit hippis.

2020. nov. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!