Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől hullik ennyire a korpa...

Mitől hullik ennyire a korpa a fejemből?

Figyelt kérdés
Ma is megmostam a hajam azt hajszárítás után fél órával alig érintem meg a frufrum és hullik mintha havazna a fejemből. Hiába vakarom, hogy lehulljon mintha folyamatosan hullana. Ez korpa egyáltalán? Ilyen sok még nem volt nekem. Meg nagyon hullik is. Eléggé feltűnő sajnos, főleg a tetején. Most is hiába mostam meg, ugyanúgy hullik. 23L

2020. okt. 17. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
2020. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kösz azt énis ovlastam...látom ennyire lusták itt hogy ahelyett hogy személyes tapasztalatokat irnak inkább másolnake egyet köcsögök
2020. okt. 17. 15:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Bunkó Beáta az IRL neved...???? :-D


Írja le minden válaszoló saját szavakkal, amit szintén itt-ott olvasott?


Nem kell ahhoz személyes tapasztalat, hogy az ember tudjon egyet s mást pl. a korpáról!


A prostitúcióról is lehet úgy véleményem, vagy a népirtásokról, hogy nem vettem benne személyesen részt...


LOL

2020. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, és meg fogja mondani, hogy mit lehet tenni!
2020. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
akár pikkelysömör is lehet! Van, akinek csak a hajas fejbőrön jön elő.
2020. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt olyan, de csak bizonyos samponoktól. most olajas elsevet hasznalok regota es az nem szaritja ki a fejbőröm, mert ha annyira hullik ki is van száradva
2020. okt. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
pikkelysömör?
2020. okt. 17. 16:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem reklámozni akarok, de ajánlom a Vichy korpa elleni samponjait. Nekem egyedül az jött be.
2020. okt. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az utóbbi időben nekem is nagyon nagyon korpásodott. Megelégeltem és vettem szulfát és parabén mentes babasampont a dm ben,azóta egy darab korpa sincs rajta.

Amúgy máskor is volt már velem ilyen így ősszel(nem tudom van e összefüggés)

2020. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7: [link]

[link] 102124611

2020. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!