Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak! Tudnátok tanácsot...

Férfiak! Tudnátok tanácsot adni, hogyan lehetnék szőrösebb?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves fiú vagyok! De nem túl szőrös. Mit egyek vagy igyak, hogy meginduljon a szőrösödésem? Azt szeretném hogy arcomon nyakamon lábamon, kezemen, mellkasomon, hasamon nagyon sok szőr legyen. Tudtok valami jó praktikát? Férfiak ti, hol és mennyire vagytok szőrösek?

Írjatok kort is légyszíves.



2020. okt. 19. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Van szinte majdnen mindenhol, de nem a bunda kategória, a szakállam is viszonylag hamar elkezdett nõni.25F
2020. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tartok tőle, hogy ez nem attól függ, hogy mit eszel vagy iszol. Egyrészt a hormonoktól függ inkább, másrészt meg genetika, örökletes.
2020. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én szintúgy 25 éves vagyok és pl a mellkasomon ugyan lenne szőr, ha nem szedném le, de nem túl jelentős, azt vettem észre hogy most kezd egyre jobban erősödni. Arcon is régóta van ugyan, de most mondanám, hogy ha szakállat növesztenék, akkor nézne ki valahogy. Pedig már kb. 8. osztály óta borotválom, akkoriban még csak a bajuszt. Lábon-karon viszont elég rég van, számomra túlságosan is szőrös. Ha befolyásolni lehetne én is szeretném, csak épp ellenkezőleg... viszont nem igazán van rá mód. Én azt tudom mondani, hogy várj vele. Tudom, van akinek már fiatalon konkrétan bundája van, én hála az égnek sose szerettem volna, de több embert ismerek, akik szintúgy "vágytak" rá. Ami sajnálatos, hogy lehetséges az idő se oldja meg, mert egyszerűen van, aki nem szőrös típus. Ilyenkor szokott pont az lenni, hogy az ember azt szeretné ami nincs. Tipikusan ha egyenes haja van göndört szeretne és fordítva eset. Biztos van rá gyógyszer, hisz lényegében nőből tudnak férfit "csinálni" (mondjuk valamennyi műtéttel is), de én emiatt nem hiszem, hogy kockáztatnék bármit is az egészségemmel kapcsolatban.

Ricinus olajjal és akár természetes eredetű készítményekkel esetleg fokozhatod a szörnövekedést, de azért túl nagy változást nem fűznék hozzá, inkább az idő ami dominál. A borotválástól erősödik pedig felejtős, nem fog! Még mindig erősen tévhit a köztudatban.

2020. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18 évesen nekem még sehol sem volt a végletes szőrzetem, pedig átlagos ütemben érő tinédzser voltam. Főleg a szakállam és a mellszőrzetem huszonpáréves koromra alakult ki úgy normálisan.
2020. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*végleges szőrzetem, elírtam
2020. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Fúj, minek. Nőként kérdem.
2020. okt. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 ízlésnek hívják, és nem mindenkié egyezik a tieddel
2020. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!