Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a golyós dezodor miért...

Ez a golyós dezodor miért csípi a hónaljamat és miért nem bír ki 12 órát se?

Figyelt kérdés

Ilyet vettem:


[link]


Az illata nagyon tetszik, viszont csípi a hónaljamat és nem bír ki még csak 12 órát se. Reggel és este használom, esténként zuhanyzás után. Esetleg tudtok ajánlani másik dm-es dezodort, ami nektek bevált? Vagy valami másik olcsóbb is szóba jöhet.


Előre is köszönöm!



2020. okt. 20. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen érzékeny rá a bőröd, vagy borotválkozás után használod. Olcsóbb kategóriákból nem tudok jókat ajánlani, de olyan 1000 Forint közül már egész jókat lehet kapni, pl. CD, Fenjal. Viszont lehet, hogy, ami nekem bevállt, neked nem fog.
2020. okt. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha olcsóbb megbízható dezodort akarsz az Lidlben kapható cien sprayket ajnálom.
2020. okt. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a Cien spray-k 48 órás védelmet adnak, szóval 12-18 órát lazán kibírnak, ráadásul 200ml és csak 400 ft
2020. okt. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kencék ilyenek, van akinek beválik, van akinek nem.

Pl. az 1. válaszolónak a CD bevált, nekem soha semmi nem gyötörte meg annyira a bőrömet mint az. :D

Most Olivia krémdezodort használok, elképzelni se tudok jobbat, másnak meg ez szárítja a bőrét. :)

Próbálj ki még néhányat, az egyik csak beválik. :)

2020. okt. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már sok dezodort kipróbáltam és nekem a nívea,baba és a herbarting dezodorja vált be.
2020. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!