Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Balayage hajfestés mennyibe...

Balayage hajfestés mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Általában mennyibe kerülnek az ilyen hajfestesek? Illetve ha utána megyek ujra fodrászhoz ha lenőtt akkor utána mennyit kell fizetni kb?:)

2020. okt. 21. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ez városonként változó, van ahol úgy nézik, hogy rövid, közép és hosszú hajra van az árkategória, van ahol tincsenként vagy cm-enként számolnak. De olyan 15-20 ezer körül lehet számolni, egy normális fodrászatban, várostól függően. Nyilván Pesten több, vidéki városokban meg kevesebb. Falura meg ne menj, mert azok a fodrászok jó esetben csak vén mamák haját vágják meg daerolják, és nincsenek tisztában a trendekkel.
2020. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak hogy legyen egy tampontod belinkelem egy gyori fodraszat arlistajat ahova en jarok fodraszhoz.De ez az ar varosonkent,fodraszonkent nagyon eltero lehet.De azt en is csak javasolni tudom hogy falusi fodraszatoknal ne probalkozz 😁

[link]

2020. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es én is oda járok :D illetve míg Pesten laktam akkor a White Hair-be de utólag már bánom hogy nem a Black Velvetet választottam ott is. Minőségi precíz munkát végeznek, én eddig mindig elégedett voltam. És ami nagyon szembetűnő, hogy hónapok múlva is szép a hajam, ami a White Hair esetében sajnos nem mindig volt így :/


A kérdésre válaszolva kb 20 ezer de sok mindentől függ. Viszont ha szépen megcsinálják akkor hónapok múlva is szép még, nem kell olyan gyakran menni mint mondjuk egy teljes festésnél ott ugye ha lenő már nem szép.

2020. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as:Naa ennek orulok 😊es ezekszerint Te is elegedett vagy a munkajukkal 😊
2020. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a szalon Érden van:


[link]

2020. okt. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!