Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A serdülő lányomnak vannak...

A serdülő lányomnak vannak miteszerei az orrán és az állán nem sok de azér van neki pár. Érdemes lenne elvinnem kozmetikushoz? Mit csinál a kozmetikus mennyi idő a kezelés és mennyibe kerül kb? Tapasztalatokat várok

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
5%

Vegyél neki Garnier 3in1 terméket, plusz igyon napi 2 liter vizet, hogy a szervezet át legyen mosva napi szinten.


Kozmetikus nekem tiniként nem vált be, mivel csak ideig óráig volt tiszta az arcom. Utána újra termelődött minden.

2020. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem nem érdemes kozmetikushoz vinni, egy minimál arcápolási rutin kiegészítve 1-2 hatóanyaggal sokkal többet érne. Legyen egy kíméletes lemosója, ami nem szárítja a bőrét, egy jó hidratálója és egy fényvédője. A mitesszerek ellen a szalicilsav (BHA hámlasztó) és a niacinamide a legjobbak, szóval esténként használhat egy BHA hámlasztót, reggelente pedig egy niacinamide tartalmú szérumot (mindkettőt a lemosó után és a hidratáló előtt). Amit mindenképp kerülni kéne azok az alcohol denatot és parfümöt tartalmazó termékek, az illóolajok, az erősen habzó lemosók (a legtöbb szárít), a szappannal való arctisztítás és a fizikai bőrradírok (mikrosérüléseket okoz a bőrön).

Linkelek néhány olyan terméket, amiknek szép az összetevőlistájuk és elérhető áron vannak. :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2020. okt. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Használ több szert is ilyen tonikot meg szalicipsavas lemosot is
2020. okt. 26. 06:36
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

A kettes válaszoló vagyok, előre is bocsi az offolás miatt.

Nem értem miért lett ennyire lepontozva a válaszom, mikor segítő szándékkal írtam, a legjobb tudásom szerint. Nekem annó pl. nagyon sokat segített volna egy ilyen rutin.

Komolyan kíváncsi vagyok a lepontozás okára, szóval remlem valaki megindokolja. :)

2020. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le én nagyon örülök hogy segítettél
2020. okt. 26. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!