Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segitene valaki az ultrahangos...

Segitene valaki az ultrahangos arctisztítóval kapcsolatban? Valamit nem csinálok jol...

Figyelt kérdés

Vettem egy ilyen kis arctisztítót, sok jot olvastam rola. [link] hasolno ehhez.


Most használom másodjára, ugy ahogy a kiskonyvben irja, valamint nezelodtem youtubeon is.

Hasznalat utan a mitesszerek nagyon konnyen kijottek az orromon, mashol nem is igenyelt nyomkodast. Ket nap elteltevel megjelent negy- öt nagy begyulladt pattanás, egy az orromon, ketto a homlokomon es az allamon is. Nem jol alkalmazom, esetleg? Nektek be valt ez a termek? Leírnatok a rutinotokat?


2020. nov. 7. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Ilyent felesleges megvenni. Ugyanis az ilyenek csak a mitesszer tetejét szedi csak le, a töve bennmarad. Ezért gyullad be. Ezekkel csak egy jó bőrápoló rutinnal lehet csak megküzdeni. És most lepontozhattok, de nézzetek csak utána
2020. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Érdemesebb elmenni egy kozmetikushoz akkor. Igazabol a virushelyzet miatt kezdtem el itthon kezelni.

2020. nov. 7. 23:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Első, miért írsz butaságot? A kozmetikákban, sőt az orvostudományban is gyakran alkalmazzák az ultrahangot. Ez a gép nem egy "pattanáseltávolító", hanem arra hivatott, hogy az elszarusodott, megvastagodott felső hámréteget kíméletesen eltávolítsa. Ezáltal a bőr fellélegzik, jobban, hatékonyabban tudod használni a hatóanyagokat, krémeket, mert sokkal jobban tudnak hasznosulni, felszívódni. A már ott lévő, bőröd mélyebb rétegeiben megbújó pattanások egy ilyen után gyorsabban tudnak előbújni, mivel azon a megvastagodott rétegen már nem kell utat törniük. Ezért van, hogy a kozmetikus után mindig kijön egy csom új pattanás. Tehát nem egy kezelés lesz az, ami mindent megold, és az, hogy utána előjönnek, normális, sőt pontosan azt jelenti, hogy jól csinálta a dolgot a kérdező.
2021. jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!