Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnapelőtt daueroltattam a...

Tegnapelőtt daueroltattam a középhosszúságú hajam, lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

1. Tényleg ne mossam meg még, csak holnap/holnapután? Fodrászom nem mondott ilyet, az interneten olvastam. Tényleg kijön akkor belőle a hullám? Elég zsíros a teteje már.

2. Elöl az első tincsek valahogy egyenesek lettek, lehet ez attól, hogy a homlokomhoz ér ami színtén zsíros? Ha megmosom a hajam, megint behullámosodik?


3. Fésülni nem lehet csak ha vizes/balzsamos. Reggelente azt mondták kicsit vízzel borzoljam össze. Hajsprayt fújtam rá víz helyett, az is jó ugye?


4. Olyan dauerom van ami lassan el fog tűnni, kilógja magát, vagy a hajmosások miatt fog eltűnni? Mármint víz hatására?


Első dauerom, bocsi, ha buta kérdések :)



2020. nov. 18. 08:46
 1/1 anonim ***** válasza:
46%
Kérdezd meg a fodrászodat.😊
2020. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!