Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan drogériás (Dm,...

Van olyan drogériás (Dm, Rossmann) arctisztító, tonik, krém esetleg ami jó zsíros és problémás bőrre?

Figyelt kérdés
Problémás bőrtípushoz szeretnék jó de nem drága termékeket és hozzá egy jó arcápolási rutint. Pici kis acnéjaim szoktak lenni amik a bőr alatt vannak így ha kinyomkodom elég csúnya. Mellé eléggé zsíros a bőröm meg miteszeres de az csak az orromon. Ezekre szeretnék jó megoldást. Előre is köszönöm 17/L
2020. nov. 18. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt látatlanban még egy kozmetikus se tudja megmondani. Ami A-nak bejött, B-nek lehet tönkreteszi a bőrét.
2020. nov. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bha savas hámlasztára lenne szükséged, az jót tesz a zsíros és mitesszeres bőrnek.


[link]


Itt találsz zsíros bőr ápolásához használatos termékeket, ha egy tanácsot megfogasz: ne a legolcsóbb, noname dolgot vedd meg, nézz utána, hogy melyik parfüm, szilikon és alhokolmentes, mert azoktól is kialakulhatnak pattanások.

Nekem száraz bőröm van, így sajnos tapasztalatom ezekkel a termékekkel nincsen.

2020. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ami olcsó és esetleg kipróbálhatod hátha bejön, az a Rossmannban kapható mandula őrleményes szappan, szappanoknál kell keresni és kB 500 Ft. Emellé egy hidratáló krémet, lehetőleg víz bázisút, gél állagú, a Neutrogena hydro boost terméket tudom ajánlani, de olcsóbb is jó lehet.

És ennyi.


Kozmetikus is logikus lépés, de emlékeim szerint nekem pl anyukám nem adott volna pénzt erre, pedig akkoriban nem volt drága egy arc tisztítás

2020. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!