Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan kozmetikumcsalád,...

Van olyan kozmetikumcsalád, amelyből parfüm-,illat-,színezékmentes testápoló,arckrém, kézkrém is elérhető?

Figyelt kérdés
Drogáriában kapható is megfelelő.
2020. nov. 19. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Clinique, Bioderma.

Ezeket próbáltam már, nagyon szeretem őket.

Clinique van pl. Müllerben is. Bioderma gyógyszertárban kapható.

És mindkettő rendelhető különböző oldalakon is.

2020. nov. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
La roche posay toleriane termékcsalád.
2020. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Mindegyikben van parfüm, amit eddig említettek. Az összetevőknél kell keresni, kedves eddig válaszolók...

Natúr termékeket nézegesd (nekem pl. a Pompomtól van minden mentes arckrémem).

2020. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Köszi a lepontozást, a toleriane termékcsalád az parfüm, színezék és minden szar mentes. Nyugodtan keress rá!


Ellenben a pompommal, ez egy random termék, nem mondom, hogy mindben van szar, mert nem érdekel annyira, hogy ennek most utána nézzek, de ez pl alkoholos, parfümös.


[link]

2020. nov. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, itt meg tudod nézni.

[link]


Nem azt mondtam egyébként, hogy a la roche posay mind mindenmentes, hanem azt, hogy a toleriane termékcsalád ilyen. Pl a lz effaclar nem ilyen.

2020. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kérdező nem csak az arckrémekre volt kíváncsi, hanem a testápolókra, kézkrémekre is. Egyébként van a LRP-nek nagyon jó kézkrémje, amit én is használok, de abban van parfüm. Tehát nem azt mondtam, hogy rossz termékek, csak azt, hogy van bennük parfüm.
2020. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy a kék színű toleriane-t használtam régen éjszakai arcápolásra. Nem volt rossz, de túlságosan jó sem.
2020. nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

cerave-nek ha minden igaz, az összes terméke parfüm-, illat- és színezékmentes és van testápolójuk, arckrémjük meg kézkrémjük is

gyógyszertárban kapható

2020. nov. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Termékcsaládot nem tudok, de egyesével termékeket igen.

(Krémmánián nyugodtan nézz ezeknek utána egyébként, mert ott vannak az összetevők és értékelések is róla :) )


Cien sos kézkrém (próbáltam, jó)

Patikai alapkrém (ez is van, imádom)

MIZON HYALURONIC ULTRA SUBOON CREAM (ez arcra, de rendelős, de szuper)

Mixának az illatmentes kinyomós 400ml es testápolója. (Nagyon imádom)

Valamint a balea med arcápolási termékei, ezekből a tonikot használtam és az arclemosó gélt. De most vettem észre hogy már forgalmaznak hidratálót is amit ilyen néven árulnak: mattosító arckrém. Megnéztem az összetevőit, és nincs benne alkohol se parfüm se egyéb káros. Fogalmam sincs miért mattosító, ha olyan mint egy átlagos bőrbarát alapkrém :D


Arcápolási termékekbôl majd szeretném kipróbálni a geek&gorgeous márkát is, mert azok is bőrbarátok

2020. nov. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3: Clinique és Biodermában nincs parfüm! Erről híresek. Pont érzékeny bőrre valók.
2020. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!