Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mas is eszrevette, hogy az...

Mas is eszrevette, hogy az osz hajszalak a hajfestestol borzasztoan szarazak, drotszeruek lesznek?

Figyelt kérdés

Hosszu hajam van, igy nem tudom vagassal utolerni a karosodast. Kb tiz eve kerestem az okot, mitol lesz foleg elol iszonyu tapintasu, nem torott, de durva a hajam.

Hazi festes is volt sokfele markaval, aztan csak jobb fodraszatok. Egyeves lenovesztesi kiserletekbol latom azt, hogy gyonyoru, egeszseges a befestetlen hajam, csak a feher hajszalak masmilyenek, vastagabbak. Viszont csak a befestett haj furcsa, es hatarozottan nem az egesz tincs, de azok a szalak mint a szogesdrot.

Harom lehetoseget latok. Rovid haj.

Total makosteszta hosszu.

Festett hosszu haj, ami jol nez ki, de undorito erzes megfogni.

Valakinek van hasonlo dilemmaja? Mit valasztott?



2020. nov. 22. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hajtípustól függ. Én 20 éve kezdtem erőteljesen őszülni ( nagyon fiatalon), azóta festem a hajam. Mára tiszta ősz vagyok, de semmi baja a hajamnak a festéstől. Pedig mindig az állítólag két legdrasztikusabb színt használtam. Először évekig fekete, most évek óta szőke. Normális tapintású és állagú a hajam.
2020. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és hátközépig érő hajam van. Első voltam.
2020. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez valami egyéni jelenség lehet. Évek óta festem anyukám haját és nem tapasztaltam rajta ilyet. Pedig ő ráadásul ragaszkodik az olcsóbb drogériás festékhez.
2020. nov. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A legolcsobb, a Londa volt a legjobb. Igazabol nagyon gyanakszom arra, hogy harom dolog egyuttallasa miatt drotszeru nehany szal. Szokoevben egyszer rakentem egy tenyernyi formazot, hogy kicsit lelapuljon, es mintha annak a helyen lenne. Olyat, ami masoknak jo.

Koszonom. Akkor ez valami oriasi pech lesz. Hajmosason kivul semmit nem kenek ra, meg arganolajat sem, mert addig nem volt baja,amig nem torodtem vele igazan.

2020. nov. 23. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!