Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nem kéne olyan arclemosót/s...

Ha nem kéne olyan arclemosót/sminklemosót használni, amiben alkohol van, akkor mégis mivel kellene fertőtleníteni az arcon a pattanásokat stb?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az alkohol szárít, meg nem jó a bőrnek, de hát valamivel fertőtleníteni kell. Mit kellene akkor használni?

2020. nov. 22. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

a pattanásokat nem kell fertőtleníteni, ha tisztán tartod a bőröd (amire meg az alkoholmentes arclemosók is ugyanúgy képesek), az elég

nekem is ezt mondták, mikor tini voltam, szóval akkor használtam is, úgyhogy saját tapasztalatból tudom mondani, hogy hiába kened alkoholossal, semmivel se múlik el tőle hamarabb és csak szárítja a bőrt, ami meg nem jó

2020. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első jót írt. Kifejezetten a pattanásokra pedig kenhetsz teafaolajos készítményeket.
2020. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!