Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszínező (Palette Color...

A hajszínező (Palette Color Shampoo) nektek mennyi idő alatt kopott ki teljesen a hajatokból? Nektek is nagyon sötétre fogta be?

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem kopott ki

Ki kellett szokiteni mashogy nem mukodik a dolog

2020. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha a vöröses-világosbarna hajra kenem?
2020. nov. 30. 19:14
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szőke volt arra lett először barna aztán fekete

Nem kopott egyáltalán

2020. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ha valakinek van még vele tapasztalata, az kérem írjon! :)

2020. nov. 30. 21:56
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sose fog kikopni. Krémmánián kellett volna véleményeket olvasnod róla, senkinek se kopott ki és mindenkinek sötétebbre fogta be.
2020. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom eldönteni, hogy merjem-e kipróbálni, vagy sem, mert az egyik barátnőmnek nagyon bevált és kb 2 hónap alatt teljesen kikopott.
2020. dec. 1. 12:46
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sérült a haj akkor bármilyen festéket ledob rövid idő alatt. De egészséges hajon ott marad ezt tapasztalatból mondom.
2020. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Metionin ***** válasza:
Nem fog kikopni, lenő. Kékesfeketét használtam évekig eredeti szőke hajra, amikor meguntam vissza kellett szőkíteni és úgy mentem rá más színnel.
2020. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én középbarnát használtam a világos szőke hajamra és sosem kopott ki. Nagyon sötét barnának látszott, szinte feketének.
2020. dec. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Végül erős volt a kíváncsiság, és kipróbáltam. A vöröses barna hajamat szerettem volna picit sötétebbre színezni, de mivel számításba vettem, hogy a dobozon szereplőnél több árnyalattal sötétebbre fogta be egyesek haját, ezért végül középszőke színezőt választottam. Az eredmény nekem nagyon tetszik, bár lehet, hogy legközelebb a sötétszőkét veszem, mert még lehetne 1-2 árnyalattal sötétebb :).
2020. dec. 14. 01:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!