Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen sűrűn...

Szerintetek milyen sűrűn kellene hajat mosnom, hogy mindig szép legyen a hajam, és ne várjam meg a zsírosodást?

Figyelt kérdés
Hosszú hajam van. Szeretnék olyan rendszert, hogy mondjuk vasárnap és szerda vagy hétfő és csütörtök hajmosás, de legutóbb is hétfőn hajat mostam és szerdán (ma) is jó illata van, korainak érzem a holnapi hajmosást. Lehet hogy az új sampon az oka, amit elkezdtem használni, de szerintetek mennyire érdemes kitolni a hajmosást úgy, hogy ne várjam meg a zsírosodást?

2020. dec. 2. 20:25
A kérdező szavazást indított:
Legyen konkrét heti 2 nap, akár milyen állapotban is van.
4 naponta
5 naponta
Egyéb⏬
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik az új samponod?
2020. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2020. dec. 2. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszi
2020. dec. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Nekem rövid a hajam, én mindennap negmosom.
2020. dec. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem derékig érő hajam van és átlag heti egyszer mosom és azt is csak azért, mert ekcémás a fejbőröm. Nagyon lassan zsírosodik a hajam.

Szerintem teljesen hajfüggő, hogy milyen gyakran kell mosni, meg nem praktikus ha mindig ugyanazokon a napokon mosod. Inkább ahhoz igazítsd, hogy mit csinálsz. Tehát ha tudod hogy pl egyik nap sokat fogsz edzeni és izzadni, akkor ne előtte való nap mosd meg a hajad. Vagy ha tudod, hogy ekkor meg ekkor állásinterjúra mész, akkor úgy időzítsd, hogy előtte moss hajat.

2020. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Látom, lepontozott a sok szutyok proli.
2020. dec. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 naponta
2020. dec. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!